قالیشویی گل ابریشم شمیرانات

قالیشویی در زعفرانیه

قالیشویی در زعفرانیه

قالیشویی در زعفرانیه : زَعفَرانیه یکی از محله‌های شمال شهر تهران و منطقه شمیران است. این محلّه که در کوهپایه‌های البرز قرار دارد، و آمیزه‌ای از شهرسازی مدرن و سنّتی در آن به چشم می‌خورد. زعفرانیه یکی از گران‌قیمت‌ترین مناطق تهران می‌باشد.

زعفرانیه از شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به خیابان ولیعصر و محمودیه، از شرق به تجریش و از غرب به رودخانه ولنجک محدود می‌شود. زعفرانیه یکی از مرتفع‌ترین محله‌های پایتخت است و ۱۶۵۰ تا ۱۸۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد.

این محله در ناحیه ۲ از منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد اماکن مهمی نظیر کاخ موزه سعد آباد، فرمانداری شهرستان شمیرانات، دادگاه ویژه روحانیت و چندین سفارتخانه از جمله سفارت های آفریقای جنوبی و برزیل در این محله قرار دارند.

قالیشویی در زعفرانیه

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709

بیشتر بخوانید : قالیشویی در اقدسیه

قالیشویی در زعفرانیه

قالیشویی در زعفرانیه

شاید بارها برایتان سوال پیش آمده باشد که اصلاً در یک کارگاه قالیشویی در زعفرانیه چه می گذرد؟ بد نیست بدانید که امروزه به علت پیشرفت صنعت و تولید انواع ماشین آلات قالیشویی، از روش های متنوعی برای شستن انواع فرش و قالی استفاده می‌کنند فرش ‌های ماشینی، فرش و قالی  دستباف و یا انواع موکت ها هر یک با توجه به این مسئله که چقدر کثیف هستند و با توجه به جنسی که دارن به روش‌های متنوع و با مواد پاک کننده استاندارد که متخصصین مجرب در قالیشویی تشخیص بدهند شسته خواهند شد. قالیشویی در زعفرانیه

بیشتر بخوانید : وام طلا

تفاوت شستشوی فرش در منزل و قالیشویی گل ابریشم قالیشویی در زعفرانیه

تفاوت شستشوی فرش در منزل و قالیشویی گل ابریشم | قالیشویی در زعفرانیه

شستشوی فرش و لکه گیری آن یکی از اصلی ترین خدمات قالیشویی در زعفرانیه است که ما در گل ابریشم فرش های شما را با رعایت تمام موارد، حمل می‌کنیم. با بهترین سطح کیفی فرش‌هایتان را شستشو داده و در زمان مقرر و در درون کاور تحویل شما خواهیم داد. شستن قالی یک پروسه تخصصی می‌باشد که فردی که آن را بر دوش می گیرد، باید از تمامی نکات مهم شستن قالی اطلاع داشته باشد. از این رو در صورتی که فرش گرانبهای خود را به یک مرکز تخصصی و معتبر بسپارید، به هیچ عنوان از این اعتماد پشیمان نخواهید شد. از طرفی دیگر شستشوی فرش در منزل به صرفه نبوده که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در لواسان

شیوه شستشوی قالی در قالیشویی در زعفرانیه

شیوه شستشوی قالی در قالیشویی در زعفرانیه

امروز با مکانیزه شدن کارگاه‌های قالیشویی و استفاده از انواع دستگاه ها و ماشین آلات بروز از روش های گوناگونی برای شستن فرش و قالی در قالیشویی استفاده می‌کنند که هرکدام معایب و مزایا خود را با توجه به نوع فرش شما دارند. از این رو اساس نوع فرش ، نحوه شستشو، خشک کردن قالی و همچنین انتخاب بهترین مواد شوینده برای فرش ماشینی یا دستباف متفاوت می‌‌باشد. بنابراین در صوتی که امر توسط افراد مجرب و متخصص انجام نگیرد عمر فرش در دفعات زیاد شستشو کاهش پیدا  خواهد کرد.

قالیشویی در زعفرانیه

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709

بیشتر بخوانید : قالیشویی در آجودانیه

از تحویل تا شستشو فرش در قالیشویی گل ابریشم

  • مرحله اول ثبت سفارش در قالیشویی می‌باشد که ابتدا شما باید نیازمندی خود را به صورت تلفنی، پیامکی و یا آنلاین به مجموعه قالیشویی در زعفرانیه ارسال کنید. اطلاعات شما در کمترین زمان تحلیل شده و به درخواست تان پاسخ داده خواهیم داد.
  • نیروهای قالیشویی گل ابریشم در زمان تعیین شده به منزل شما آمده و فرش ها را به کارگاه حمل خواهند کرد.
  • فرش شما با استفاده از دستگاه‌های مخصوص گردگیری می‌شود، گردگیری کردن فرش نقش مهمی در کیفیت پاکیزگی آن دارد که پس از آن فرش شما با استفاده از دستگاه مجهز در این زمینه شستشو داده می‌شود.
  • البته به کارگیری این نوع دستگاه ها با توجه به نوع فرش شما متفاوت می‌باشد.
  • مرحله بعدی آبکشی فرش می باشد که این بخش نیز با استفاده از دستگاه مخصوص انجام می شود.
  • پس از آن فرش را به گرم خانه مجهز قالیشویی در زعفرانیه منتقل می‌کنند که در آنجا سنسورهای حرارتی ویژه ای وجود داشته تا گرمای منتشر شده از آن ها باعث خشک شدن فرش شما شود.
  • در نهایت نیز قالی با استفاده از دستگاه‌های مخصوص ضد عفونی و کاور خواهد شد. بعد از آن نیز در زمان تعیین شده نیروهای قالیشویی به منزل شما آمده و فرش را تحویل خواهد داد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در بلوار فردوس

قالیشویی در زعفرانیه

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709

از بین بردن لکه های فرش قالیشویی در زعفرانیه

از بین بردن لکه های فرش قالیشویی در زعفرانیه

برای از بین بردن لکه‌های روی فرش شما می توانید از شوینده‌های مخصوص این کار استفاده نمایید. توجه داشته باشید که شوینده‌‌هایی که انتخاب می‌کنید،گیاهی یا طبیعی باشند. چرا که در این شوینده‌ها درصد آلاینده شیمیایی کمتر بوده و فرش توسط آن  آسیب نمی‌بیند .از بین بردن انواع لکه با توجه به نوع قالی شما متفاوت می باشد. با توجه به ایکه این مسئله تخصصی می‌باشد، بهتر است که از بین بردن لکه‌ها را به افراد متخصص ما بسپارید.

قالیشویی در زعفرانیه

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709

بیشتر بخوانید : قالیشویی در قلهک

روش نیمه اتوماتیک شستشوی فرش در زعفرانیه

همان طور که از نام این روش شستشو پیداست در آن برای شستشوی قالی، نیروی انسانی به وسیله ابزار و وسایل خاص اقدام به شستشوی فرش و قالی در قالیشویی گل ابریشم می‌نمایند. یعنی یک فرد و یا اپراتور به وسیله ابزار های مخصوص مانند فرچه و همچنین شلاق زن و یا ابزار آب گیری قالی برای شستشوی فرش استفاده می کنند. این روش تلفیقی از روش سنتی و تمام اتوماتیک است که در آن هم نیروی انسانی دخیل است و هم از ابزار برای شستشو استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در سید خندان

 در روش تمام اتوماتیک فرش‌ها به چه شیوه‌ای شسته می‌شوند؟

 در روش تمام اتوماتیک فرش‌ها به چه شیوه‌ای شسته می‌شوند؟

در این روش نیز فرش‌ها از مرحله ۰ تا ۱۰۰ توسط ابزار مکانیزه تمام اتوماتیک شسته می شوند. این دستگاه ها در تنوع و بسیار بالایی در بازار موجود می‌باشند که به صورت صفحه ای و دیسکی عمل شستشوی قالیشویی در زعفرانیه را انجام می دهند. همچنین بهتر است بدانید که در این روش نیروی انسانی فقط در قسمت جابجایی فرش ها فعالیت کرده و در داخل قالیشویی عمل شستن قالی ها کاملا توسط این دستگاه ها انجام می‌پذیرد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی گل ابریشم در شمال تهران

قالیشویی در زعفرانیه

حال امکان دارد برای شما سوال پیش بیاید که استفاده از کدام روش شستشو برای شستن قالی مناسب است. در این زمینه شما باید توجه کنید که جنس فرشتان چیست. زیرا جنس فرش یکی از عوامل اساسی تعیین کننده در روش ستشوی فرش‌ها می‌باشد. توجه کنید که اگر فرش شما فرشی بسیار حساس است، باید برای شستن آن‌ها قالیشویی در زعفرانیه از روش تمام اتوماتیک استفاده کند، چرا که در این روش با استفاده از تنظیم دستگاه‌ها به فرش و قالی شما آسیب کمتری وارد می‌شود.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در دیباجی

قالیشویی در زعفرانیه

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709

همچنین مطالعه کنید: