قالیشویی در ولنجک

قالیشویی در ولنجک

قالیشویی در ولنجک : وِلِنجَک یکی از محله‌های شمال تهران و شمیران است. این محله در کوهپایه‌های قله توچال و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد.

ولنجک در شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به بزرگراه پارک وی، از شرق به رودخانه ولنجک و از غرب به محله درکه می‌رسد. این محله در ناحیه دو از منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد و جمعیت آن بر اساس آخرین سرشماری برابر با ۲۲۷۴۲ نفر بوده‌است.

از اماکن مهم این محله می‌توان به بام تهران، تله کابین توچال و دانشگاه شهید بهشتی و سالن اجلاس سران اشاره کرد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در دیباجی

قالیشویی در ولنجک

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709

قالیشویی در ولنجک

قالیشویی در ولنجک

فرش به عنوان قدیمی ترین و شناخته شده ترین وسیله خانه در منطقه خاورمیانه به ویژه کشور ما شناخته می شود. به عبارتی این محصول یکی از کالاهای ضروری برای هر خانه ایرانی محسوب می‌شود که مانند هر وسیله دیگر نیازمند تعمیر و نگهداری و تمیز کردن است. امروزه صفر تا صد خدمات شستشوی فرش، تعمیر و رفوی آن توسط کارگاه‌ها یا در ابعاد بزرگتر آن کارخانه‌های قالیشویی انجام می شود. با توجه به اینکه نحوه شستشوی قالی در حفظ کیفیت آن تأثیر می گذارد در این نوشته سعی داریم به موارد قابل توجه در انتخاب بهترین قالیشویی در ولنجک بپردازیم.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در اقدسیه

مزایای استفاده از قالیشویی مدرن برای شستشوی فرش و قالی

مزایای استفاده از قالیشویی مدرن برای شستشوی فرش و قالی

 • پروسه خاک گیری ، پرزگیری فرش یا قالی با دستگاه مخصوص خاگیری ، پرزگیری انجام می‌شود.
 • شستشو و خشک کردن فرش‌ها با استفاده از دستگاه‌های به روز دنیا انجام می‌گیرد.
 • توان جسمی و خستگی نیروی کار در قالیشویی بر کیفیت شستشوی فرش تاثیر نمی‌گذارد.
 • جا به جایی فرش قالیشویی در ولنجک توسط نوارهای نقاله انجام می شود.
 • فرایند آبکشی و کر اسلامی با استفاده از دستگاه و به صورت یکدست و تحت زمانبندی مشخص شده توسط نیروی متخصص انجام می‌شود.
 • دستگاه‌های جدید جهت خارج کردن آب آلوده از فشار آب به جای دستگاه شلاق زن استفاده می‌کنند.
 • دستگاه های آبگیر پیشرفته متناسب با فرش بوده و در زمان آبگیری به وسیله آن‌ها فرش آسیب نمیبیند.
 • فرایند خشک شدن فرش در گرمخانه‌های مجهز و مکانیزه انجام می شود که باعث می‌شود آلودگی محیط پس از شستشو بر فرش تاثیر نگذارد.
 • شرایط جوی مثل برف و باران بر خشک شدن فرش و قالی تاثیر گذار نبوده و فرش طی زمان بندی تعیین شده آماده می شود.
 • استفاده از مواد شوینده استاندارد و مخصوص فرش مثل شامپو فرش‌های صنعتی یا شوینده های تثبیت کننده رنگ و نرم کننده قالی فرش برای حفظ رنگ و نرم شدن آن استفاده می‌شود.
 • امکان شستشوی فرش و قالی‌های عتیقه و آنتیک به دلیل آسیب احتمالی وجود ندارد و شستشوی این گونه فرش‌ها تنها به صورت دستی انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در سید خندان

قالیشویی در ولنجک

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709

بررسی ابتدایی فرش برای قالیشویی در ولنجک

بررسی ابتدایی فرش برای قالیشویی در ولنجک

قالیشویی معتبر و با کیفیت، پیش از شستشوی فرش، آن را بررسی و معاینه نموده تا از سلامتش اطمینان حاصل نماید. درواقع تشخیص بعضی آسیب‌دیدگی‌ها در فرش‌ها کاری کارشناسانه می‌باشد که قالیشویی استاندارد این معاینه را انجام خواهد داد و درصورت مشاهده هرنوع آسیب احتمالی و پنهان، آن را به شما اطلاع می‌دهد و درصورت نیاز  نیز فرش شما را ترمیم کرده و سپس عملیات شستشو را آغاز می‌کند. همچنین به شما خواهد گفت آسیب ناشی از چه نوع مشکلی بوده تا مجدد ایجاد نشود.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در قلهک

نرخ شستشوی فرش در قالیشویی گل ابریشم در ولنجک

نرخ شستشوی فرش در قالیشویی گل ابریشم در ولنجک

از جمله مهمترین مسائلی که در خصوص قالیشویی در ولنجک می‌توان ذکر کرد، نرخ قیمت تعیین شده برای شستشوی انواع فرش و خدمات ارائه شده در این مراکز می باشد که طبق نوع امکانات و نحوه شستشوی فرش شاهد ارائه قیمت‌های مختلفی در انواع قالیشویی‌ها می‌باشیم. اغلب کاربران و کارفرمایان به دنبال مقرون به صرفه ترین و ارزان ترین قالیشویی جهت شستشوی فرش ها و موکت های خود هستند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم پیش از انتخاب نهایی قالیشویی اطلاعاتی دقیق در نرخ قیمت و هزینه مربوطه به دست آورید و در صورت مورد تایید بودن برای ثبت سفارش و تحویل فرش‌های خود برای شستشو در ولنجک اقدام کنید.

بیشتر بخوانید : وام طلا

بعضی از قالیشویی ها با دریافت هزینه های بسیار ارزان از مواد شوینده بی کیفیت برای شستشوی فرش‌ها استفاده می‌کنندکه در این خصوص کاربران باید بسیار دقت به خرج دهند و به هیچ وجه کیفیت را قربانی هزینه نکنند. با وجود اینکه بسیاری از مراکز قالیشویی کم و بیش خدمات و امکانات مشابه  ارائه می دهند اما تفاوت هایی در نحوه عملکرد و مواد مورد استفاده وجود دارد که انتخاب قالی شویی گل ابریشم در مقایسه با بسیاری از مراکز دیگر شهر تهران  بهترین و مناسب ترین گزینه برای شستشوی استاندارد و مطمئن خواهد بود.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در لواسان

قالیشویی در ولنجک با تجهیزات مدرن و به روز

قالیشویی در ولنجک با تجهیزات مدرن و به روز

اگر یک قالیشویی در ولنجک روی تجهیزات به روز سرمایه گذاری نکند، برای آن‌ها کسب رضایت مشتریان بسیار دشوار خواهد شد. شما باید هنگام انتخاب یک مرکز معتبر از استفاده ی آن‌ها از تجهیزات مدرن و استاندارد مطمئن شوید، چرا که این تجهیزات علاوه بر تحویل سریعتر فرش، کار شما را به بهترین نحو ممکن انجام می دهند. در ضمن شما می توانید با اطلاع یافتن از تجهیزات یک قالیشویی، به راحتی در مورد کیفیت کار آ‌ن‌ها نتیجه بگیرید.

بیشتر بخوانید : قالیشویی گل ابریشم در شمال تهران

قالیشویی در ولنجک

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709

ارائه خدمات ویژه در شستشویی فرش و قالی در ولنجک

ارائه خدمات ویژه در شستشویی فرش و قالی در ولنجک

قالیشویی در ولنجک، تنها به شستشوی فرش و موکت نپرداخته و خدماتی چون رفوگری و ریشه‌زنی را هم پوشش می‌دهد تا درصورت نیاز به تعمیر فرش‌هایتان، شما بتوانید از این خدمات ویژه نیز بهره‌مند شده و فرش خود را تمیز و تعمیر شده  از قالیشویی ما تحویل بگیرید. همچنین در قالیشویی گل ابریشم  خدمات دارکشی و پرداخت نیز انجام خواهد شد تا پس از شستشوی فرش خود، با معضل پرزهای زائد در آن‌ها مواجه نباشید.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در بلوار فردوس

قالیشویی گل ابریشم با مجوز رسمی و معتبر در قالیشویی در ولنجک

قالیشویی گل ابریشم با مجوز رسمی و معتبر در قالیشویی در ولنجک

اصلیترین مشخصه‌ی انتخاب یک قالیشویی در ولنجک که باید به آن توجه ویژه داشته باشید، دارا بودن مجوز کسب معتبر و قانونی می‌باشد. چرا که داشتن این پروانه کسب بدان معنی است که آن‌ها به صورت قانونی فعالیت می‌کنند و شما می توانید با خیال راحت فرش‌هایتان را به آن‌ها بسپارید.

قالیشویی گل ابریشم از سال ۱۳۸۶ به عنوان برند مستقل در تهران فعالیت خود را با کسب مجوز رسمی آغاز نموده است و طی این سال‌ها توانسته تمامی مشتریان را در ارائه انواع خدمات در حوزه فرش و قالی راضی و خشنود نگه دارد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در آجودانیه

قالیشویی در ولنجک

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709