قالیشویی گل ابریشم شمیرانات

قالیشویی در قلهک

قالیشویی در قلهک

قلهک محله‌ای که در منطقه سه شهرداری تهران واقع شده‌است. از شرق به محله (خیابان فکوریان)، از غرب به رودخانه قلهک، از شمال به باغ سفارت بریتانیا و از جنوب با خیابان پورمشکانی و خیابان ظفر (دستگردی) هم‌مرز می‌باشد.

این منطقه از گذشته‌های دور دارای چندین رشته قنات بوده که برخی از آن‌ها هنوز جاری هستند. آب قنات جاری در سفارت که بسیار پرحجم و همچنان جاری است، درختان چنار کهنسال منطقه را سیراب می‌کند. در منطقه قلهک، دو مسجد به نام‌های مسجد جامع و مسجد اعظم قلهک وجود دارد.

قالیشویی گل ابریشم

شماره تماس : 1709

قالیشویی در قلهک

اگر قصد دارید فرش و قالی‌های خود را جهت شستشو به یک قالیشویی در قلهک بسپارید، بهتر است تا با ویژگی‌های مثبت قالیشویی گل ابریشم آشنا شوید. کارخانه قالیشویی ما تمامی خدمات شستشو، لکه برداری، رفو، رنگبرداری، ریشه زنی را با بهترین نحو و قیمت مناسب برای شما عزیزان انجام خواهد داد.

توجه داشته باشید که   قالیشویی منتخب شما باید برای فرشی که به آن تحویل داده‌اید، ارزش قائل شده و با توجه به شرایط خاصی که دارد محصول شما را مورد شستشو قرار دهد. همه دستگاه های مکانیکی جهت شستشو فرش در قالیشویی گل ابریشم با استفاده از با کیفیت‌ترین مواد شوینده و شامپوهای خارجی فرش‌هایتان را شسته و تحویل شما خواهیم داد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در آجودانیه

قالیشویی در قلهک

 مراحل خدمات دهی قالیشویی گل ابریشم در قلهک

  • در ابتدا یک کارشناس خبره و متخصص فرش را بررسی کرده
  • اگر نیاز به تعمیرات فرش باشد، آن را تعمیر خواهند کرد تا از آسیب بیشتر آن جلوگیری کنند.
  • کاور کردن فرش بعد از شستشوی فرش
  • استفاده از تجهیزات پیشرفت هدر شستشوی فرش و قالی
  • قالیشویی‌ در قلهک باید نظر اتحادیه قالی‌شویی عمل کرده و قوانین و مقررات آن به طور کامل رعایت نماید.

خدماتی که قالیشویی گل ابریشم انجام می‌دهد

  • داشتن کادر مجرب در خصوص شست و شوی فرش‌های ایرانی
  • استفاده از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت برای حفظ فرش های ایرانی آسیب
  • دارا بودن خدمات بعد از فروش و تعمیر کامل قالی‌های شما
  • دارای تیم متخصص و حرفه ای در خصوص شست و شوی انواع فرش
  • دارشتن تجربه بالا در شستشوی انواع فرش و قالی

قالیشویی گل ابریشم تلاش می‌کند در نهایت بهترین خدمات و سرویس‌ها را در اختیارتان قرار دهد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در ولنجک

قالیشویی گل ابریشم

شماره تماس : 1709

قالیشویی در قلهک

اهمیت انجام قلمکاری قالیشویی در قلهک برای فرش‌های دستباف

در فرش‌های دستباف به این دلیل که جنس الیاف طبیعی می‌باشد، در زمان شست وشو احتمال رنگ پس دادن خواهند داشت، بخش‌های تیره رنگشان به سمت قسمت‌های روشن فرش رفته و رنگ‌ها قاطی می‌شوند که قسمت‌های تیره نیز رنگ و رو رفته می‌شوند و در نهایت منجر به کهنه نشان دادن فرش خواهند شد که این مشکلات با رنگبرداری و قلمکاری فرش حل می‌شوند.

ما در قالیشویی گل ابریشم تمامی خدمان مربوط قلمکاری را انجام می‌دهیم.

توجه به نوع الیاف در شستشوی فرش در قلهک

در سشتشوی فرش باید به نوع الیاف فرش توجه نمایید و به دنبال قالیشویی باشید که از باکیفیت‌ترین ماده‌ی شوینده و شامپو فرش استفاده نماید. از جمله ویژگی‌های قابل توجه در شستشوی فرش در خانه نیز، جنس الیاف آن است که فرش هایی که با الیاف طبیعی و مصنوعی تولید می شوند در مقایسه با‌ فرش‌هایی که الیاف مصنوعی دارند عمر بیشتری هم دارند.

از جمله ویژگی هایی که برای شستشوی فرش قالیشویی در قلهک لازم است، استفاده از مواد شوینده با کیفیت و ضد حساسیت می‌باشد که باید با توجه به جنس الیاف فرش شما تعیین گردد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در اختیاریه

کاور کردن فرش توسط قالیشویی گل ابریشم در قلهک

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که قالیشویی گل ابریشم دارد، این است که پس از اتمام خدمات شستشوی فرش، آن را کاور نموده و در بیشتر موارد اتوکشی می‌کنند. قالیشویی در قلهک با سال‌ها سابقه علاوه شستشوی فرش و قالی، آن را به شکل استاندارد کاور کرده و به صورت رول شده به مشتری‌ها تحویل می‌دهد.

 خدمات لکه‌گیری، شستشو و رفع سوختگی‌های فرش دست‌باف

متخصصان صنعت فرش به علت ریسک بالایی که این کار برای حفظ سلامت و طول عمر فرش‌ها دارد به‌هیچ‌وجه شستن فرش‌های دستباف را در خانه توصیه نمی‌کنند، چرا که به طور معمول این کار با مواد رایج خانگی انجام می‌پذیرد که کربنات ۲ سود، سود سوزآور و مقدار غیر کنترل‌شده هیدروسولفیت دارند و موجب از بین رفتن چربی طبیعی الیاف پشمی خواهند شد که آن‌ها را بیش‌ از حد خشک و شکننده می‌کنند و باعث تغییر در رنگ فرش هم می‌شوند.

همچنین ابزار شست‌وشوی خانگی نیز برای این کار مناسب نمی‌باشد، مثلاً اگر برای شستشوی فرش و قالی نیاز به استفاده از فرچه دارید، سخت‌ترین نوع این برس که قابل‌ استفاده در شستن فرش می‌باشد، ساخته‌ شده از موی دم و یال اسب است، در حالی‌ که فرچه‌های موجود در بازار که در استفاده خانگی کاربرد دارند، از جنس پلاستیک هستند. همچنین فضا و شرایط محیطی هم برای شستشوی فرش بسیار حائز اهمیت ماست، مثلاً برای خشک‌کردن فرش‌های دست‌بافت نباید آن‌ها را در معرض نور خورشید قرارداد، در صورتی‌ که بیشتر مردم متصور بر این امر می‌باشند که نور آفتاب به علت خاصیت ضدعفونی‌کنندگی که دارد در خشک‌کردن فرش مفید می‌باشد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در زعفرانیه

قالیشویی گل ابریشم

شماره تماس : 1709

قالیشویی در قلهک

آبگیری و خشک‌کردن فرش‌های دستباف قالیشویی در قلهک

در این مرحله از کار آب باقی‌مانده در سطح فرش جدا شده و پس از آن رطوبت الیافش  گرفته می‌شود. بنابراین باید دقت داشته باشید که در حین عملیات شستشو مقدار آب میان بافتی الیاف هم (مخصوصاً اگر پشم باشد) افزایش‌ می‌یابد و نباید در کوتاه‌مدت کاهش پیدا کند، چرا که موجب شکنندگی آن خواهد شد.

بر همین اساس در این مرحله به‌هیچ‌عنوان نباید دمای فرش از ۴۰ درجه سانتیگراد بیشتر شود، همچنین فرش نباید در معرض مستقیم نور خورشید قرار بگیرد، زیرا این کار باعث تغییر در رنگ فرش شده و قطرات آب روی سطح فرش همچون عدسی عمل کرده که باعث تمرکز نور خورشید می‌شود و تمام سطح فرش را در ابعاد میکرونی الیاف می‌سوزاند. این اتفاق موجب کاهش طول عمر فرو قالی دستباف شده  و در شستشوهای بعدی به آن آسیب وارد می‌کند.

ما در قالیشویی در قلهک با استفاده از فناوری نوین و کادر مجرب و حرفه‌ای به بهترین شکل ممکن فرش‌های دستباف را مورد بررسی قرار داده و طبق اصول آن‌ها را شستشو می دهیم.

قالیشویی گل ابریشم انجام خدمات قالیشویی در قلهک

شماره تماس : 1709

همچنین مطالعه کنید: