قالیشویی گل ابریشم شمیرانات

قالیشویی در لواسان

قالیشویی در لواسان

لَواسان یکی از شهرهای شهرستان شمیرانات در استان تهران و مرکز بخش لواسانات است. در اصطلاح عامیانه به این شهر لواسون می‌گویند.

لواسان درّه‌ای است ییلاقی و خوش آب و هوا در دامنه‌های جنوبی کوه‌های البرز که به خاطر داشتن چشم‌اندازهای بکر و زیبا از رودخانه جاجرود و دریاچهٔ زیبای دارک زون لواسان شهرت یافته‌است. طبیعت سرسبز لواسان از دامنه‌های شمالی این شهر آغاز می‌شود و تا ساحل دریاچه سد لتیان ادامه دارد. در چشم‌اندازهای این منطقه می‌توان طبیعت را در چهار فصل سال به زیبایی هرچه بیشتر تماشا کرد.

شهر لواسان در ۱۱ کیلومتری شمال شرق تهران قرار دارد و به عنوان نزدیک‌ترین منطقهٔ خوش آب و هوا و ییلاقی شهر تهران به‌شمار می‌آید. فاصله لواسان تا اتوبان بابایی تهران حدود ۷ کیلومتر می‌باشد که در کمتر از ۳۰ دقیقه می‌توان به آن دسترسی داشت. همچنین این باغشهر از طریق جاده لشگرک، به آسانی به اتوبان ارتش و شمیران دسترسی دارد و این شهر نیز به تکه ای از بهشت معروف است.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در بلوار فردوس

قالیشویی در لواسان

شماره تماس : 1709

قالیشویی در لواسان

شستن قالی در قدیم به شکل دستی انجام میشد که لوازم مورد نیاز برای آن تنها آب، جارو و صابون رختشویی بود، اما امروزه به عنوان یک شغل رسمی ثبت شده است که تحت نظر اتحادیه قرار دارد. اولین قالیشویی‌های صنعتی در تهران از اوایل دهه ۴۰ شمسی فعالیت خود را آغاز کردند، اگر چه برای ما ایرانی ها شستن قالی یک آیین نوروزی به حساب می‌آید اما امروزه صنعتی می‌باشد با چند شغل وابسته که از کارگران کارخانه برای مدیریت دستگاه‌ها و حمل نقل، راننده نیسان ها برای انتقال فرش و همچنین کارهای دفتری، حقوقی و …تشکیل شده است.

امروزه برای شستن فرش به وسیله قالیشویی در لواسان دستگاه‌های تمام اتوماتیک جای استفاده از روش‌های شستشوی سنتی را گرفته‌اند که این دستگاه‌ها با کمترین نیاز به منابع انسانی قادر هستند روزانه ده‌ ها هزار متر فرش را غبارگیری شستشو و خشک نمایند.

قالیشویی در لواسان

شستشوی مکانیزه فرش قالیشویی در لواسان

بدون شک هر قالیشویی باید به دنبال جلب رضایت تمام مشتریان خود باشد و اولویت خود را بر کیفیت کار و رضایت مشتری قرار دهد. داشتن دستگاه تمام اتوماتیک  برای شستن فرش و قالی که بدون دخالت دست و تنها با یک یا چند اپراتور اداره می‌شود یکی از المان های مهمی می‌باشد که به یک قالیشویی در لواسان اعتبار می‌بخشد. شستشوی انواع فرش با دستگاه های تمام مکانیزه و پیشرفته، کثیفی‌ها را از عمق فرش و موکت به کلی بیرون می کشد و از ته‌نشین شدن خاک و آلودگی‌های محیط در گره فرش جلوگیری خواهد کرد. از رو در گل ابریشم با توجه به نوع بافت و الیاف فرش شما به شستشوی آن با استفاده از این دستگاه‌های مخصوص می‌پردازیم.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در سید خندان

دستگاه تمام اتوماتیک قالیشویی در لواسان

دستگاه‌های تمام اتوماتیک برای شستشوی قالی، همانطور که از نامش مشخص است، وسیله‌ای می‌باشد که برای شستشوی فرش و قالی بدون دخالت دست طراحی و تولید شده و وجود چنین دستگاهی در یک کارگاه یا کارخانه قالیشویی در لواسان نشانه از کیفیت بالای خدمات آن می‌باشد. چرا که این دستگاه اتوماتیک، هم بسیار مدرن و بوده و هم قیمت بالایی دارد که به همین علت فقط قالیشویی‌هایی توان خرید این تجهیزات را دارند که بسیار معروف و پررونق می‌باشند.

بسیاری از افرادی که سابقه مدیریت یک قالیشویی را دارند، پس از چند سال فعالیت به این نتیجه می‌رسند که با توجه به افزایش سطح توقع مشتریان، دیگر روش‌های سنتی و قدیمی شستشو پاسخگوی نیاز آن‌ها نمی‌باشد. این روش‌ها چیزی جز اتلاف انرژی و وقت در بر نخواهد داشت، بنابراین طبیعی است که به فکر یک ایده خلاقانه‌تر جهت ارائه خدمات خود به مشتریان باشند. این ایده همان تجهیز کارخانه قالیشویی گل ابریشم با دستگاه‌های تمام اتوماتیک می‌باشد که می‌تواند بدون دخالت دست، بدون آسیب رساندن به قالی و در کوتاه‌ترین زمان، کار شستشو، آبگیری و خشک کردن فرش‌ها را انجام دهند.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در ولنجک

قالیشویی در لواسان

شماره تماس : 1709

قالیشویی در لواسان

دستگاه‌های تمام اتوماتیک قالیشویی گل ابریشم چه ویژگی‌هایی دارند؟

اگر می‌خواهید بدانید که دقیقا چه ویژگی‌هایی در این دستگاه‌ها وجود دارد که باعث تمایز آن ها نسبت به روش‌های سنتی شستشو خواهد شد؟ می‌توان گفت مهم‌ترین ویژگی فنی این دستگاه‌های تمام اتوماتیک، شستشو فرش و قالی بدون دخالت مستقیم نیروی انسانی می‌باشد که در این شیوه مدرن، از کارگر تنها به عنوان اوپراتور دستگاه و ناظر بر عملکرد آن استفاده خواهد شد، بنابراین شانس خطای انسانی و آسیب‌دیدن فرش و قالی بر اثر آن به شدت کاهش میابد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در دیباجی

مزایای شستشوی فرش با ابزار اتوماتیک قالیشویی در لواسان

وسیله‌های تمام مکانیزه در حال حاضر باعث شده‌اند تا هزینه‌ های قالیشویی تا حد زیادی کاهش یابد، چراکه در هر  یک ساعت قادر اس ۶۰ عدد فرش را بشوید. دستگاه‌های تمام مکانیزه هنگام شستشو و آبگیری فرش‌ها را پرزگیری نیز می‌کنند که باعث می‌شود تا این فرش ها تمیزتر شوند. در حال حاضر استفاده از دستگاه مدرن قالیشویی در لواسان نسبت به روش‌های دیگر شستشوی سنتی به صرفه تر می‌باشد و همین باعث شده تا هزینه های آب و برق نیز کاهش یابد. نکته مهم این است که که داخل این دستگاه‌ها به علت داشتن تنظیمات هوشمند، هیچ گونه آسیبی به بافت و الیاف فرش در حین شستشو وارد نخواهند کرد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در زعفرانیه

قالیشویی در لواسان

شماره تماس : 1709

قالیشویی در لواسان

به طور کلی به مهمترین مزایای استفاده از ابزار تمام مکانیزه برای شستشوی فرش شامل موارد زیر می‌شود.

  • دستگاه تمام اتوماتیک قالیشویی گل ابریشم موجب می شود تا مصرف آب برای شستشوی فرش‌ها کاهش چشمگیری داشته باشد.
  • از خستگی بیش از اندازه کارگران جلوگیری می‌کند و تنها با چند اپراتور می تواند کار کند.
  • این دستگاه دقت بالایی داشته و به صورت مناسبی فرش را در مورد شستشو قرار می دهند و هرگونه لک و آلودگی را از سطح آن به کلی پاک می‌کنند.
  • این دستگاه ها در مقایسه با دستگاه‌های قدیمی از ایمنی بالاتری برخوردار می‌باشند.
  • قسمت پشت فرش هم با استفاده از برس های غلتکی از بخش پایین مورد شستشو قرار می‌گیرد.
  • این دستگاه‌های مکانیزه با سرعت بالا و تقریبا در هر دقیقه عمل شستشوی کامل یک فرش ۱۲ متری را انجام خواهند داد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در قلهک

قالیشویی در لواسان

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه شستشوی فرش در قالیشویی در لواسان می‌توانید با ما تماس بگیرید.

شماره تماس : 1709

همچنین مطالعه کنید: