قالیشویی گل ابریشم شمیرانات

قالیشویی در بلوار فردوس

قالیشویی در بلوار فردوس

بلوار فردوس برای ساکنان غرب محله‌ای آشنا می‌باشد که یکی از بخش‌های خوش آب وهوا در منطقه ۵ تهران محسوب می‌شود. این منطقه با دسترسی مناسبی که به سایر مناطق تهران دارد، محبوبیت بسیاری دارد و به دو بخش بلوار فردوس شرقی و غربی تقسیم می‌شود. بلوار فردوس درگذشته پراز باغ‌ها و فضاهای سبز  بوده و با گذشت زمان و ساخته شدن آپارتمان‌های متعدد این فضاها کمتر در آن دیده می‌شوند.

قالیشویی در بلوار فردوس

منظور از کلمه قالی شویی پروسه شستن حرفه ای فرش‌ها است که به وسیله کارخانه های قالیشویی در بلوار فردوس انجام می‌شود. نظافت و شستن فرش همیشه جزئی تفکیک ناپذیر از یک زندگی مطلوب و پاکیزه بوده است که در قدیم به صورت سنتی انجام می‌شد، اما امروزه زمان کافی و محل مناسبی برای انجام این کار وجود ندارد. از این رو این عمل به مرور زمان و توسعه تکنولوژی تبدیل به یک مهارت تخصصی و صنعت شده است که اکثرا به روش ماشینی صورت می‌گیرد.‌ در دنیای امروز همه چیز حتی صنعت فرش شویی با توسعه فناوری و شهرنشینی پیشرفت بسیاری کرده، که منجر به از بین رفتن شیوه سنتی شستشو شده است.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در سید خندان

قالیشویی در بلوار فردوس

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709

قالیشویی در بلوار فردوس

شستن  فرش و قالی به روش سنتی چه معایبی دارد؟

  • در روش سنتی خاک گیری فرش با دست انجام می‌شود که برخی اوقات به علت عدم تکاندن مناسب، امکان پارگی قالی وجود دارد.
  • فرایند شستشو در خانه کاملا بسته به میزان توان و صرف انرژی کسی که عملیات ششتشو را انجام می‌دهد، دارد و با افزایش فشار کار از کیفیت این عمل کاسته می‌شود.
  • در هنگام بلند کردن و جا به جا کردن فرش خیس ( سنگین) با دست، امکان پارگی فرش وجود دارد.
  • استفاده از وسیله‌های قدیمی شستشوی قالی و شلاق زدن باعث پاره شدن متن و ریشه های فرش خواهد شد.
  • خشک شدن فرش در محیط‌های باز و زیر نور مستقیم ُآفتاب باعث می‌شود آلودگی‌های محیط بر روی آن بنشیند.
  • فرایند خشک شدن فرش در محیط باز کاملا بسته به شرایط آب و هوا داشته و در ایام برفی و بارانی خشک شدن فرش تا ۲ هفته هم زمان می‌برد.
  • استفاده از شوینده‌های قدیمی و نامناسب برای فرش و قالی مانند پودرهای رختشویی برای شستشوی فرش‌ها موجب زرد شدن متن و ریشه ها و یا خشک شدن قالی خواهد شد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در ولنجک

قالیشویی در بلوار فردوس با بهترین کیفیت

از فواید و مزیایی که با سپردن شستشوی فرش و قالی به قالیشویی در بلوار فردوس می‌توان از آن بهره مند شد، نوع مواد شوینده به کار رفته در مرکز خدماتی گل ابریشم می‌باشد که با توجه به تخصص و سابقه ای کادر مجرب ما دارند، انتخاب و استفاده بهترین و مرغوب ترین نوع مواد شوینده متناسب برای فرش‌های متنوع می‌باشد.

قالیشویی گل ابریشم با تهیه و بهره مندی از به روزترین و مرغوب‌ترین مواد شوینده مختص هر محصول به شستشوی فرش می‌پردازد که با توجه به دستی و ماشینی بودن فرش‌ها و قدمت آن‌ها مناسب ترین مواد شوینده را انتخاب و استفاده می‌کند. با توجه به اینکه نمی‌توان برای تمامی گزینه ها از یک  شوینده استفاده کرد و این موضوع باعث آسیب رسیدن به بافت و ریشه‌های فرش‌هایتان خواهد شد، بهتر است پیش از سپردن فرش به قالیشویی در بلوار فردوس از اعتبار و تجربه این مکان اطمینان حاصل کنید.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در دیباجی

قالیشویی در بلوار فردوس

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709

قالیشویی در بلوار فردوس

حمل و نقل اصولی فرش در قالیشویی گل ابریشم

از مزیت‌های دیگر قالی‌شویی در بلوار فردوس باید به حمل و نقل درست فرش‌ها با کمترین آسیب اشاره نمود. یک قالی‌شویی استاندارد که کادر مجربی داشته باشد، تمامی دغدغه‌های شما را درخصوص شستشوی فرش‌تان برطرف نموده و سعی می‌کند هر مرحله را به نحو احسن انجام دهد.

با توجه اینکه از مزایای قالیشویی گل ابریشم، تحویل فرش‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن می باشد، این مقوله باعث می‌شود تا روند کارهای نظافتی شما از نظم برنامه ریزی شده خارج نشود و طبق برنامه پیش برود.

قیمت منصفانه قالیشویی در بلوار فردوس

یک قالیشویی خوب و استاندارد، خدمات خود را با هزینه منطقی و منصفانه ارائه خواهد داد. ضمن اینکه به تعرفه‌های خود پایند می‌باشد،  قیمت‌ها را نیز در پیک‌های کاری مثلا ماه‌های آخر سال افزایش نمی‌دهد. بلکه قیمت خود را کاملا بر اساس خدماتش  که می تواند شامل استفاده از دستگاخ‌های مکانیز و شوینده‌های مخصوص شود، اعلام خواهد کرد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در قلهک

قالیشویی در بلوار فردوس

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709

افزایش عمر مفید فرش با شستشوی اصولی

همانطور که در پیش از این اشاره کردیم، نحوه شستشوی فرش در سلامت آن بسیار موثر واقع می‌شود که در این خصوص می‌توان گفت عملیات شستشو باید به گونه‌ای اجرا شود که در داخل بافت فرش یا قالی هیچ گونه آلودگی باقی نماند، چرا که این امر باعث آسیب رسیدن به ریشه و بافت آن در طول زمان خواهد شد.

شستشوی فرش به وسیله قالیشویی در بلوار فردوس با بهره‌مندی از روش‌ها و ایده‌های نوین تفاوت بسیار زیادی با شستشوی سنتی قالی دارد. توجه داشته باشید که برای شستشوی هر نوع فرشی به دانش خاص آن نیاز می باشد چرا که نوع مواد شوینده و عملیات اجرا شده برای انواع مختلف تار و پودهای فرش باید متنوع اجرا شود و در غیر این صورت می تواند هزینه های زیان باری را برای کاربران به همراه داشته باشد.

یکی از موارد مهمی که در شستشوی فرش باید به آن بسیار دقت کنید، خشک شدن کامل قالی‌ها است، چرا که عدم خشک شدن کامل  فرش بر طول عمر آن تاثیر بسیاری دارد و به دلیل اینکه بافت فرش قابلیت نگه داشتن رطوبت بسیار زیاد را در خود دارد، باعث پوسیدگی و از بین رفتن بافت و ریشه های فرش خواهد شد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در آجودانیه

قالیشویی در بلوار فردوس

انتخاب قالیشویی در بلوار فردوس بر اساس ضمانت

هیچ چیز بدتر از پرداخت کردن هزینه برای خدمات ناقص نمی‌باشد. یک قالیشویی معتبر و با سابقه باید دارای یک سیاست بیمه‌ای برای اطمینان و رضایت مشتریانش باشد. داشتن تضمین برای کیفیت و خدمات محصول، یکی از امتیازهایی است که به شما در انتخاب قالیشویی قابل اطمینان کمک خواهد کرد. ما در قالیشویی گل ابریشم با سال‌ها سابقه در شستشوی تضمینی انواع فرش با استفاده از کادر مجرب و متخصص آماده خدمت رسانی در این راستا می‌باشیم. بنابراین کافیست با ما تماس بگیرید و با ذکر مشخصات فرش، بقیه موارد را به ما بسپارید.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در زعفرانیه

قالیشویی در بلوار فردوس

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709

همچنین مطالعه کنید: