قالیشویی در اقدسیه

قالیشویی در اقدسیه

قالیشویی در اقدسیه

قالیشویی گل ابریشم به عنوان با بهره‌گیری از متدهای روز دنیا، تکنولوژی پیشرفته جهانی را جهت حفظ سلامت فرش‌های پر نقش و نگار شما به‌کار می‌گیرد. گل ابریشم که یکی از بهترین قالیشویی‌های موجود در تهران قلمداد می‌شود، با سابقه‌ای طولانی در شستشوی حرفه‌ای انواع فرش‌های دستباف و ماشینی توانسته است که خدمات متعدد تخصصی را با قیمتی به صرفه به مشتریان خود عرضه نماید. اگر به دنبال قالیشویی در اقدسیه هستید تا با اعتماد کامل، فرش‌ خود را برای ترمیم یا شستشو به آن بسپارید، ما امانت‌دار شما هستیم.

 شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی اقدسیه

قالیشویی گل ابریشم با سال‌ها تجربه و داشتن نیروهای متخصص و مجرب در عرصه شستشوی فرش  ماشینی برای شما خیالی آسوده فراهم خواهد کرد چرا با دقت فراوان زیر نظ متخصصان خبره مراقب شستشوی فرش های  ماشینی شما می‌باشد. وقتی شما یک فرش ماشینی خریداری می‌کنید، باید ضمن حفظ نظافت آن به تثبیت کیفیت نیز فکر کنید که ما با استفاده از شوینده‌های استاندارد به سلامت فرش اهمیت زیادی خواهیم داد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در لواسان

قالیشویی در اقدسیه

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709

قالیشویی در اقدسیه

شستشوی فرش دستباف در قالیشویی گل ابریشم

فرش‌های دستباف محصولی بسیار ارزشمند می‌باشند که قالیشویی ما با سال‌ها تجربه و داشتن نیروهای متخصص شستن فرش دستباف برای شما خیالی آسوده فراهم خواهد کرد. قالیشویی در اقدسیه بخاطر حفظ این هنر ایرانی همه نکات مراقبتی جهت پیشگیری از آسیب دیدن فرش شما را رعایت می‌کند و با استفاده از مواد شوینده استاندارد و مخصوص قالی‌های دستباف فرشتان را بهتر از روز اول تحویل شما خواهد داد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در ولنجک

 بررسی انواع خدمات قالیشویی در اقدسیه

قالیشویی گل ابریشم به‌ عنوان مجهزترین کارخانه قالیشویی در شهر تهران با ارائه خدماتی چون شستن فرش‌ دستباف، شستن فرش‌های ماشینی، شستشوی انواع فرش و قالی خارجی، خدمات ترمیمی… با بهترین کیفیت، در حال ارائه مناسب ترین خدمات به همشهریان عزیز می‌باشد. بنابراین دیگر نیاز نیست که هنگام خرید فرش به خصوص فرش‌های نفیس ابریشمی یا دستباف، درباره نحوه شستشوی آن دغدغه داشته باشید.

ادعای ما به عنوان بهترین قالیشویی در اقدسیه، ارائه کیفیت بالا در شستشو و تثبیت رنگ انواع فرش و قالی، بدون وجود هیچگونه ایراد احتمالی است. تضمین تخصصی ‎ترین شکل شستن فرش یکی از ویژگی‌های مجموعه ما محسوب می‌شود که در این سرویس ویژه، فرش شما بدون هیچ واسطه‌ای و به کمک ماشین‌آلات تمام اتوماتیک و با استفاده از مواد نانو و شوینده‌های درجه یک و باکیفیت شستشو می‌شود.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در بلوار فردوس

استفاده از بهترین شوینده ها در قالیشویی گل ابریشم

قالیشویی در اقدسیه از بهترین شوینده‌ها با فرمولاسیون مخصوصی بهره میگیرد. تمامی فرش و قالی‌ها در سالن های شستشوی مربوطه در دستگاه‌های اتوماتیک متناسب با جنس الیاف فرش شسته می شوند  و پس از شستشو نیز آب فرش‌ها توسط دستگاه های آبگیری، تا حد امکان گرفته خواهند شد.

خشک کردن فرش و قالی بعد از قالیشویی، در گرمخانه مجهز به موتورهای توربو انجام خواهد شد و پس از شستشو در محیط باز خشک نمی‌شوند تا از آلودگی‌های محیطی به دور باشند. شرایط محیطی بر روند خشک شدن قالی‌ها تاثیر گذار نبوده به همین همین عنیز لت تحویل دادن فرش ها در قالیشویی گل ابریشم به سرعت انجام می‌شود.

قالیشویی در اقدسیه

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709

قالیشویی در اقدسیه

 رعایت پروتکل های بهداشتی قالیشویی در اقدسیه

قالیشویی ما در این روزها و با توجه به شدت بیماری کرونا در کشور تمام پروتکل‌های بهداشتی را در همه مراحل شستشو و تحویل فرش رعایت می‌کند. تمام پرسنل ما هنگام ارائه خدمات از دستکش، ماسک و مواد ضدعفونی کننده استفاده کرده و  اصول بهداشتی نیز در تمامی لحظات از زمان دریافت قالی تا تحویل آن رعایت می‌شود. فرش‌ و قالی پیش از تحویل به شما به وسیله قالیشویی در اقدسیه ضد عفونی شده و در کاور ضد عفونی شده تقدیم می‌شود.

تک تک پرسنل قالیشویی گل ابریشم به دنبال یک هدف می باشند و آن هم رضایت مشتریان از نحوه ارائه خدمات است. ما می‌خواهیم تا شما از ما با عنوان بهترین قالیشویی  یاد کنید و در این راستا آماده شنیدن هرگونه انتقاد و پیشنهاداتی نیز هستیم. بنابراین خوشحال می‌شویم تا ما را از شنیدن نظرات خود محروم نکنید. برای ارتباط با ما می‌توانید با سایت قالیشویی ارتباط برقرار کرده یا با شماره‌های ارائه شده تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در سید خندان

مواد شوینده استاندارد برای فرش دستباف در قالیشویی اقدسیه

برای شستشوی فرش‌های دستباف، با توجه به حساسیت و ارزش این محصولات ارزشمند استفاده از شامپو فرش با کیفیت و همچنان استفاده از مواد تثبیت کننده برای رنگ فرش دستباف بسیار حائز اهمیت می باشد. همچنین ما برای رنگ بری فرش‌های نفیس و ارزشمند دستباف در کارخانه‌های قالیشویی از هیدروسولفیت استفاده می‌‌کنیم که این کاهنده بسیار قوی نقش بسزایی در از بین بردن لکه های فرش ایفا می‌کند و  حتی پدیده رنگ دویدگی قالی ها نیز با این ماده مخصوص برطرف خواهد شد.

در شستشوی انواع قالی دستباف ابریشم،  استفاده از مواد قلیایی و محلول کلسیم هیپوکلریت به جلای فرش شما کمک خواهد کرد. مواد احیا کننده مثل سدیم هیدرو سولفیت هم با قابلیت انحلال زیاد و تا حدی که به پشم  فرش آسیب نرساند مصرف میشود. استفاده از مواد خنثی یا قلیایی ضعیف جهت آبکشی کامل فرش‌های پشمی توصیه می‌شود.

در هر صورت شستشوی انواع فرش دستباف امری تخصصی می‌باشد که تنها باید توسط قالیشویی‌های پیشرفته انجام گیرد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در زعفرانیه

قالیشویی در اقدسیه

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709

قالیشویی در اقدسیه

مواد شوینده برای فرش ماشینی

مواد شوینده مخصوص انواع فرش‌های ماشینی هم با توجه به تار و پود آن متفاوت می‌باشد که می‌تواند تاید یا شامپو فرش باشد. معمولاً برای شستن فرش‌های ماشینی در قالیشویی‌های حرفه‌ای از شامپو استفاده می‌شود که ابتدا یک ماده شیمیایی کف آلود روی فرش‌ها ریخته شده و بعد توسط برس گرد موتوری کف را روی فرش پخش می‌کنند و در آخر هم ذرات گرد و غبار باقی‌مانده بر روی فرش توسط جاروبرقی گرفته خواهد شد.

در روش خشک مکانیزه هم محلول شیمیایی جاذب ریخته شده روی فرش‌ها را با یک برس مکانیزه مالش می‌دهند تا ذرات گرد و غبار از آن جدا شود. وجه کنید که هرگز استفاده از مواد شوینده همراه با موا‌د سفید کننده فرش و مواد شوینده اسیدی و قلیایی که باعث از بین رفتن رنگ فرش ماشینی و در نهایت کاهش عمر آن خواهد شد، توصیه نمی شود.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در دیباجی

به کارگیری شیوه‌های مناسب برای شستشو و لکه برداری قالیشویی اقدسیه

قالیشویی گل ابریشم با جنس فرش‌های مختلف به خوبی آشنایی دارد که این موضوع کمک خواهد کرد تا تکنیک ها و ترفندهای مناسبی را جهت شستشوی فرش‌های مشتریان مورد استفاده قرار دهد. واقعیت امر مسئله شستشوی فرش ها به ویژه فرش و قالی‌های حساس همچون دستبافت این می‌باشد که اگر روش های نامطلوب و نادرست در شستشوی این فرش‌ها مورد استفاده قرار بگیرد، به بافت، جنس، تار و پود و… فرش آسیب جدی وارد خواهد شد. به همین علت نیز بسیاری از فرش ها پس از اینکه از قالیشویی به خانه برگردانده می‌شوند، بسیار آسیب پذیر خواهند بود که دلیل این موضوع را باید در شرایط یا عوامل نادرست در شستشوی آن‌ها جستجو نمود.

از این رو بهتر است حتما در هنگام انتخاب قالیشویی به عواملی که در این مطلب ذکر کردیم توجه نمایید.

سرعت بالا در ارائه خدمات شستشو و تعمیرات قالیشویی در اقدسیه

سرعت در انجام خدمات قالیشویی گل ابریشم حرف اول را می‌زند که خوشبختانه در این مرکز تمام خدمات در موعد مقرر و تعیین شده انجام خواهند شد. هر نوع فرش، قالیو… که از مشتری تحویل گرفته می شود، پس از گذشت زمان تعیین شده به مشتری تحویل داده خواهد شد. ضمن اینکه پس از تماس مشتریان با قالیشویی در اقدسیه، گروه اعزامی سریعاً به محل مورد نظر جهت دریافت فرش و قالی‌های مشتری مراجعه خواهند کرد. تعداد فرش های دریافتی و موارد شستشو نیز در یک فاکتور مجزا برای مشتری مشخص خواهند شد و حتی قیمت در نظر گرفته شده برای شستشو فرش نیز در این فاکتورها تعیین می‌شود.

قالیشویی در اقدسیه

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709

قالیشویی در اقدسیه

نیروی کار متخصص و باتجربه در قالیشویی گل ابریشم

نیروی متخصص و حرفه‌ای به عنوان نیروی کار در قالیشویی گل ابریشم مشغول به کار می‌باشند که این نیرو به شکل آموزش دیده و حرفه‌ای در خصوص خدمات مربوط به شستشو، تعمیر، بازسازی، رفو و سایر خدمات فعالیت می‌کنند. در واقع افرادی که در این مجموعه مشغول کار می‌باشند،  مبتدی یا آماتور نیستند، بلکه تجربه کاری لازم در این زمینه را  داشته و اطلاعات زیادی در مورد بافت، تار و پود و جنس فرش‌های متنوع دارند که بر زمینه کاری خود کاملاً مسلط می‌باشند. از طرفی این افراد متخصص کار خود را به شکل متعهدانه و با وجدان کاری به اتمام می‌رسانند.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در قلهک

تعرفه قالیشویی در اقدسیه

قیمت قالیشویی گل ابریشم  با توجه به خدماتی که در این مرکز به مشتری ارائه می‌شود، تخمین زده شده و  پارامترهای متعددی در تخمین قیمت گذاری تاثیر دارند. برای مثال خدماتی که در خصوص فرش‌های حساس همچون فرش‌های ابریشم انجام می شود، به مراتب قیمت بیشتری نیز دارند، چرا که زمان و دقت در نظر گرفته شده برای این فرش ها بیشتر می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در راستای خدمات قالیشویی در اقدسیه و روش‌های شستشو متناسب با الیاف فرش شما می توانید با شماره‌هایی که در سایت قرار داده‌ایم تماس بگیرید تا کارشناسان ما با بررسی نوع خدماتی که نیاز دارید و جنس قالی، راهنماییتان کنند. ما همراه سعی داریم بهترین پیشنهاد متناسب با نوع خدمات درخواستی را به شما ارائه دهیم تا با رضایت کامل از نتیجه، قالیشویی گل ابریشم را به خاطر بسپارید.

قالیشویی در اقدسیه

شماره تماس قالیشویی گل ابریشم : 1709