قالیشویی گل ابریشم شمیرانات

قالیشویی در آجودانیه

قالیشویی در آجودانیه

آجودانیه، یکی از محله‌های اعیان نشین و لوکس واقع در شمال کلانشهر تهران و شهرستان شمیرانات است. این محله که در منطقه یک شهرداری تهران واقع شده‌است، یکی از گران‌ قیمت‌ترین مناطق مسکونی تهران به حساب می آید و ساختمان های مدرن و لوکس بسیاری در این محله وجود دارد. این محله به دلیل خیابان عریض آجودانیه و کوچه های نسبتا اصولی و همچنین از آنجایی که بافت های قدیمی این منطقه اکثرا باغات با قواره زمین های بزرگ بوده اند، باعث شده که محله آجودانیه از اصول شهرسازی مناسبی برخوردار باشد و به دلیل فشرده نبودن بافت ها این محله دارای ترافیک نمی باشد.

قالیشویی گل ابریشم

شماره تماس : 1709

قالیشویی در آجودانیه

به عنوان یک شخص ایرانی تا به حال در کدام خانه ایرانی وارد شده‌اید و فرشی در آن مشاهده نکرده‌اید؟ در بیشتر خانه های ایرانیا‌ن انواع متنوع فرش دیده می شود که حتی نوع قدیمی آن نوعی سرمایه نیز محسوب می شود. از قدیم شستشوی وسیله اصیل در منزل انجام می شد، اما به تدریج با پیشرفت تکنولوژی نوین  قالیشویی‌های شکل گرفتن که به صورت مکانیزه این محصول گرانبها را  شستشو دهند.

با توجه به این که نحوی شستشوی فرش بر کیفیت آن اثرگذار است، حتما باید در انتخاب یک مکان معتبر برای سپردن قالی‌هایتان دقت کافی به خرج دهید. اگر در آجودانیه زندگی می‌کنید، همراه ما بمانید، چرا که در این مطلب سعی داریم به معرفی قالیشویی در آجودانیه و ویژگی‌های آن بپردازیم.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در اختیاریه

قالیشویی در آجودانیه

ویژگی‌های یک قالیشویی معتبر در آجودانیه که برای سپردن فرش‌های خود باید به آن‌ها توجه نمایید

 • توجه نوع خدمات ارائه شده در قالیشویی در آجودانیه
 • دقت کنید که پرسنلش کاربلد و حرفه‌ای باشند
 • دستگاه‌های مکانیزه، به روز و مجهز داشته باشد.
 • مواد استاندارد که برای شستشو  استفاده می‌کند.
 • قیمت مناسب و به صرفه برای شستشوی فرش
 • توجه به نوع بافت فرش جهت سپردن به قالیشویی
 • تحویل فرش‌ها در به منزل

قالیشویی در آجودانیه باید به چه مواردی در ارائه خدمات دقت نماید؟

 • استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته به عنوان اولین و مهم ترین ویژگی برای یک قالیشویی مطرح می‌باشد، به عبارتی هر چقدر که تجهیزات قالیشویی در آجودانیه پیشرفته تر باشد، عملیات شستشو فرش و قالی با کیفیت بهتر انجام می گیرد.
 • استفاده از کارشناسان بسیار حرفه‌ای و مجرب در شستشوی انواع فرش و قالی، برای بررسی رنگ و جنس الیاف محصول و در نظر گرفتن بهترین مواد شوینده متناسب با نوع بافت فرش اهمیت بسیار زیادی دارد.
 • قالیشویی گل ابریشم برای شستشوی هر قالی با توجه به میزان آلودگی و نوع الیاف آن، از مواد شوینده متناسب استفاده می کنند.
 • پس از شستشوی درست و اصولی قالی‌ها، عملیات خشکشویی فرش نیز اهمیت دارد که باید به شکل کاملا حرفه‌ ای صورت گیرد.
 • با ارائه خدمات متنوع در حوزه فرش های ماشینی و دستباف و فرش ابریشمی نیاز همه مشتریان را برطرف کند.
 • درک شرایط مشتری و ارائه خدمات متنوع مطابق درخواست او نیز می ‌تواند جزء مهم ترین قابلیت‌های یک قالیشویی معتبر باشد.
 • ارائه فاکتورهای رسمی قالیشویی درآجودانیه برای دریافت فرش‌های مشتری و انتقال آن‌ها به کارخانه نشان دهنده اعتبار قالیشویی گل ابریشم می‌باشد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در ولنجک

قالیشویی گل ابریشم

شماره تماس : 1709

قالیشویی در آجودانیه

بررسی فرش توسط کارشناس قالیشویی گل ابریشم

یکی از ویژگی‌هایی که قالیشویی در آجودانیه گل ابریشم دارد، این است که پیش از شروع انجام عملیات شستشو یا تعمیرات، کارشناسان متخصص قالی را بررسی نموده و سپس با توجه به شرایط آن و مشورت با شما کار را شروع می‌کنند. بر خلاف تصور بیشتر مردم، قالیشویی‌ها امروزه فقط خدمات شستشوی فرش را انجام نمی‌دهند، بلکه خدمات تعمیرات تخصصی آن را نیز ارائه می‌دهند.

فرش‌ها مدتی بعد از استفاده از آن‌جایی که در معرض رفت و آمد قرار می‌گیرند، پوسیده و آسیب دیده شده و نیاز به تعمیر و بازسازی دارند. از این رو در قالیشویی گل ابریشم این خدمات با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می گیرد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در قلهک

هزینه مناسب برای شسشوی فرش در آجودانیه

همانگونه که اشاره کردیم، یک از نکاتی که در انتخاب قالیشویی باید به آن دقت نمایید، هزینه‌های مناسب و به صرفه‌ای است که شما برای شستشوی یک فرش ماشینی پرداخت می کنید.

قیمت شستشوی فرش و قالی باید با توجه به مقدار زمانی که طول می‌کشد تا فرش شما شسته شود و مقدار هزینه‌ای که برای شستشو آن صرف ‌می‌کنند، تعیین شود. همچنین توجه کنید که هزینه‌های عجیب برای شستشوی یک فرش ماشینی منطقی نبوده و بهتر است برای انتخاب قالیشویی معتبر دقت کافی به خرج دهید.

استفاده از بهترین شوینده در قالیشویی گل ابریشم

گل ابریشم یک قالیشویی در آجودانیه است از بهترین شوینده‌ها با فرمولاسیون خاص برای شستشوی فرش‌هایتان بهره میگیرد. تمامی قالی‌ها در سالن‌های شستشوی مربوطه در دستگاه‌های مخصوص شسته شده و بعد از شستشوی فرش، آب آن  توسط دستگاه‌های آبگیری، تا حد امکان گرفته می شود.

بیشتر بخوانید : دریافت وام با ضمانت طلا در موسسه تامین سرمایه آمگا

رنگبرداری و قلمکاری فرش دستباف در گل ابریشم

اکثرفرشهای دستباف نیاز به رنگبرداری و قلمکاری دارند، زمانی که آب به آن‌ها میرسد رنگ‌های تیره آن‌ها رنگ پس میدهد و رنگ بخش‌های تیره تر به قسمت‌های رنگ روشن رفته و باعث میشود چهره فرش بهم می‌ریزد. بنابراین شستن فرش‌ها بدون اطلاعات کافی و ابزار مورد نیازدر منزل امکان دارد، منجر به قاطی شدن رنگ‌های فرش شود.

قاطی شدن رنگ‌های فرش دست بافت راه حل دارد که این بازگرداندن رنگ‌های قالی به شکل قبلی با دو روش رنگ برداری و قلم کاری انجام می‌شود که ما در گل ابریشم این خدمات را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهیم.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در زعفرانیه

قالیشویی در آجودانیه

عملیات خشکشویی قالیشویی در آجودانیه

خشک کردن فرش‌ها پس از آب گیری، در گرمخانه مجهز به موتور های توربو انجام شده و و پس از شستشوی فرش ها در محیط باز خشک نخواهند شد تا از آلودگی محیطی به دور باشند.

گاهاً برخی از قالیشویی‌ها  فرش‌ها را به مدت زمان بسیار طولانی در مقابل نور آفتاب و دستگاه‌های خشک کن قرار می دهند که منجر به از بین رفتن بافت فرش و رنگ آن خواهد شد. به علاوه نباید عمل خشک کردن فرشدر مکان‌هایی انجام شوند که دارای گرد و خاک فراوان است، چرا که فرش‌ها مجدداً کثیف می‌شوند. قالیشویی در آجودانیه گل ابریشم بعد از خشک کردن فرش آن‌ها را بسته بندی کرده و طی زمان تعیین شده براری مشتری ارسال خواهد کرد.

قالیشویی گل ابریشم

شماره تماس : 1709

همچنین مطالعه کنید: