نظافت حرفه ای فرش با قالیشویی گل ابریشم

خلاصه

فرش شما بعد از مدتی خاک گرفته می شود و گاهی نیز موادی روی آن ریخته می شود که نیاز به نظافت دارد.بنابراین شما می توانیذ از یک قالیشویی برای کار خود استفاده کنید. استفاده از قالیشویی در ایران بسیار زیاد است

نظافت حرفه ای فرش با قالیشویی گل ابریشم

فرش شما بعد از مدتی خاک گرفته می شود و گاهی نیز موادی روی آن ریخته می شود که نیاز به نظافت دارد.بنابراین شما می توانیذ از یک قالیشویی برای کار خود استفاده کنید. استفاده از قالیشویی در ایران بسیار زیاد است زیرا از دیرباز فرش برای ایرانی ها بوده است و تمیز کردن آن همیشه در گذشته توسط افراد خانواده انجام می شده است اما امروه به دلیل مشکلات روزمره و مشغولیت افراد به بسیاری از کارهای دیگر وقت کافی برای شستن و تمیز کردن قالی ها وجود ندارد.بنابراین قالیشویی شغلی است که وارد بازار شده و به بهترین نحو کارهای تمیزی مربوط به قالی و موکت و مبلمان را انجام می دهد. کارمندان قالیشویی گل ابریشم بسیارمجرب و کاملاً آموزش دیده خوشحال خواهند شد که با تمیز کردن بدون نقطه و بدون دردسر به مشتریان خود خدمت کنند. قالیشویی گل ابریشم را در اسن مقاله به شما کاملا معرفی خواهیم کرد. شما می توانید با یک تماس با کارکنان قالیشویی گل ابریشم در عرض مدتی کوتاه کارکنان ما را فرا بخوانید.

خدماتی که قالیشویی گل ابریشم انجام می دهد

قالیشویی گل ابریشم اولین کاری که انجام می دهند شستشوی فرش و موکت است. ابتدا باید شرح دهم مکانیزه بودن مهم ترین اصل در قالیشویی ها است زیرا باعث می شود هم فرش ها تمیز شسته شوند و هم به تار و پود انها فشار نیاید و از طرفی سرعت کار را بالا می برند و شما در مدت زمان کوتاهی فرش خود را تحویل خواهید گرفت بنابراین این قالیشویی می تواند به راحتی آسایش شما را فراهم کنید و شما با خیال راحت فرش ابریشمی و دستباف و ماشینی خود را به قالیشویی گل ابریشم بسپارید و خیالتان از بابت فرش راحت باشد.

ریشه بافی و رنگبرداری و قلمکاری

خدمات دیگری این قالیشویی انجام می دهد از جمله ریشه بافی و رنگبرداری و قلمکاری که توسط کارشناسانی حرفه ای و با تجربه این کارها انجام می شود زیرا این دو کار بسیار ظریف هستند و نیاز به افرادی کارکشته دارند که سالها در این رابطه کار کرده اند پس قالیشویی گل ابریشم بهترین ها را در اختیار گرفته تا بتواند به شما کیفیت کار استادکاران را نشان دهد.

لکه برداری قالی

لکه برداری و شست شوی قالی و مبلمان نیز از کارهایی است که این قالیشویی انجام می دهد.استفاده از مواد خارجی عالی برای قالی ها مخصوصا قالی هایی که نفیس هستند بسیار اهمیت دارد این نوع مواد مرغوب به الیاف قالی آسیب نمی رساند و حتی باعث حفظ تار و پود قالی شما می شود.

ترمیم و پارگی قالی
ترمیم و پارگی قالی نیز از خدمات قالیشویی گل ابریشم است. در کل پارگی فرش و پوسیدگی آن همیشه ذهن فرد را درگیر خود می کند و باعث اذیت شدن او می شود، نگران نباشید کارها به سرعت انجام می شود در قالیشویی گل ابریشم و شما رفوگران حرفه ای را خواهید دید که با چیره دستی فرش شما را رفو خواهند کرد. انقدر ظریف و مرتب و هماهنگ این کار را انجام خواهند داد که زیبایی دوباره قالی خود را مشاهده می کنید. قالیشویی گل ابریشم خدمات زیادی را برای شما ارائه می دهد و دارای شعبه های زیادی در تهران بزرگ است.

قالیشویی گل ابریشم شعبه غرب تهران

قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران و سایر شعب تهران با داشتن سال ها تجربه موفق در زمینه شستشوی فرش و قالی و با تلاش پرسنل مجرب و کارآزموده و با یاری خداوند تا به امروز توانسته است رضایت بیش از 90 درصد ساکنین این مناطق را کسب نماید و امید داریم از این پس نیز با تلاش فراوان بتوانیم در این راه قدم های بزرگتر و بهتری برداریم. قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران با استفاده از تکنیک های برتر شستشو و خشک کردن قالی و استفاده از ماشین آلاتی که بسیار پیشرفته هستند همه خدمات یک قالیشویی حرفه ای را برای شما انجام می دهد. این قالیشویی اماده است برای شما خدمات شیرازه دوزی و شست و شوی قالی و تمامی خدماتی که در بالا اشاره شده است را انجام دهد.

شعبه گل ابریشم در شمیرانات:

1. شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی و نفیس: قالیشویی شمیرانات تخصص دارد در زمینه شستشوی انواع فرش ماشینی، دستبافت، کرکی، ابریشمی و تابلوفرش و تمامی موارد شستشو در این شعبه انجام می شود

2. رفوگری:رفع هرگونه پارگی انواع فرش دستباف و ماشینی وتابلو فرش در قالیشویی گل ابریشم انجام می شود

3. رنگبرداری و لکه برداری:زدودن هرگونه لکه ورنگ بدون آسیب رسیدن به تار و پود فرش از کارهایی است که توسط استادکاران انجام می شود.

4. ریشه بافی:تعمیر وبافت ریشه برای انواع فرش انجام می شود

5. خشکشویی:خشکشویی مبلمان با انواع دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در منزل شما انجام می شود