قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

شهر تهران در آخرین دسته بندی مناطق اداری ، دارای 22 منطقه شهرداری است ، در این میان مناطق 2 –5 – 21 – 22 در محدوده‌ی غرب تهران قرار میگیرند که ما در ادامه به معرفی شرکت قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران میپردازیم :

قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

شماره تماس : 1709

قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

با وجود قالیشویی‌های متعدد در غرب تهران انتخاب یک قالیشویی حرفه ای کار دشواری می‌باشد. برای اینکه بتوانید یک مرکز مطمعن برای قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران جهت سپردن انواع قالی و فرش بیابید، بهتر است با آگاهی کافی از خدماتی که در اختیارتان قرار می‌دهند، تصمیم بگیرید.

قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران از سال ۱۳۸۶به عنوان برندی مستقل در غرب تهران فعالیت خود را آغاز کرده و موفق شده با بیش از ده سال سابقه موفق در خصوص خدمات نظافت و تعمیر قالی، رضایت مشتریان‌مان را جلب نماید. بنابراین اگر به دنبال یک مرکز نظافتی مورد اطمینان برای شستشو و تعمیر قالی‌های خود در منطقه غرب تهران هستید، می‌توانید ضمن تماس با ما از تمامی این خدمات به بهترین شکل ممکن بهره‌مند شوید.

شستشوی انواع قالی و فرش در قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

فرش‌ها از زمان‌های گذشته جزء اشیاء اصلی منازل ایرانی محسوب می‌شدند که برای مراقبت از آن‌ها و حفظ نظافت خانه هر سال شسته می‌شدند. همان طور که اطلاع دارید، در سال‌های گذشته همه مراحل شستشوی فرش‌ها در داخل خانه انجام می ‌شد.

اما با گذشت زمان و پیشرفت فناوری این کار تخصصی به قالیشویی‌ها سپرده شد. امروزه متخصصین فعال در این صنعت با استفاده از دستگاه‌های مکانیزه قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران به صورت حرفه ای اینکار را انجام می‌دهند. عملیات شستشوی فرش در قالیشویی گل ابریشم طی چندین مرحله غبار روبی فرش توسط دستگاه‌های مخصوص، آبدهی و خیس کردن فرش، سپس شستشوی آن‌ها و آبکشی انجام می‌گیرد که با  کمک ابزارهای مکانیزه تمامی این مراحل به سرعت و با بهترین نحو سپری شده و در مدت زمان تعیین شده به دست شما می‌رسد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی گل ابریشم در شمال تهران

ویژگی‌های قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

 • استفاده از مواد شوینده مجاز برای شستن انواع فرش و قالی
 • نزدیکی قالیشویی به غرب تهران برای دسترسی سریع و آسان
 • داشتن سابقه طولانی و تجربه شستشوی انواع فرش
 • مجهز بودن به انواع ماشین آلات پیشرفته برای شستن انواع قالی
 • فرش‌ها پس از قالیشویی به صورت لوله شده درون کاور مخصوص تحویل داده می‌شوند
 • داشتن اعتبار ۱۰ ساله قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

شماره تماس : 1709

 بهترین زمان ممکن جهت شست شوی فرش و قالی در قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

مناسب ترین زمان جهت شست و شوی انواع فرش و قالی از فروردین تا شهریور می‌باشد، چرا که در طی این مدت فرش ها مستقیما با نور آفتاب خشک و ضد عفونی خواهند شد، به عبارتی این فرآیند به صورت طبیعی انجام گرفته و  فرش‌ها دچار شکستگی نمی‌شوند.

هنگام شست و شوی ماشینی و اتوماتیک قالی از آنجایی که با استفاده از مواد شوینده کاملا استاندارد و بدون دخالت دست صورت می‌گیرد، دقت کار بسیار زیاد بوده و در نتیجه احتمال آسیب رسیدن به فرش ها کمتر می‌باشد، اما در صورتی که فرش‌ یا قالی پوسیده و کهنه باشند، پس از ذکر نکات لازم به مشتری،  شست و شو پذیرفته شده و فرایند قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران با دقت فراوان انجام می‌شود.

بیشتر بخوانید : وام طلا

شستشوی فرش به صورت سنتی یا صنعتی در قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

پیش از هر مقوله‌ای باید بدانید که به طور کلی شستن زیاد فرش‌ها، بخصوص آن‌هایی دستی هستند و با انگشتان هنرمندان بافته شده اند، اصلا کار درستی نیست و می توان با انجام روش های دیگری پاکیزگی را به خانه آورد. برای مثال با استفاده از جاروبرقی ‌می‌توان کاملا غبار و خاک درون تار و پود فرش را گرفت و سپس با استفاده از شامپوهای مخصوص تمیز کردن فرش، درخشندگی دوباره ای به فرش‌های دستی داد.

با توجه به پیشرفت فناوری نوین در زمینه‌های مختلف و آگاهی پیدا کردن از نحوه درست شست و شوی فرش‌های مختلف از نظر جنس، رنگ و الیاف به کار رفته در آن‌ها، روش های متنوعی جهت شستشوی انواع به وجود آمده است.

شاید تصور کنید قالیشویی که از روش های مدرن و مکانیزه در شست و شو استفاده می‌کند، نمی‌تواند قالیشویی خوبی باشد، در صورتی که از ویژگی‌های قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران آن است که روش های سنتی را همراه با روش‌های مدرن بکار می‌برد، همچنین ما در گل ابریشم بر روند شست و شوی فرش های نفیس مانند فرش‌های دستباف و نوع ابریشمی نظارت کافی داریم.

در ادامه به روش‌های مناسب برای شست و شوی هر نوع فرش به صورت جداگانه اشاره خواهیم کرد.

 روش شستشوی دستی در قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

در این شیوه شستشو کلیه مراحل اعم از غبارروبی تا شستشوی نهایی فرش‌ها به صورت دستی توسط کارگران انجام می‌پذیرد. در آخرین مرحله از این نوع شست و شو که شامل خشک‌ کردن فرش می‌شود نیز از دیگ خشک کن جهت آبگیری بهتر قالی‌ها استفاده می‌شود.

بیشتر بخوانید : قالیشویی گل ابریشم در جنوب تهران

شستشوی نیمه اتوماتیک فرش

در این روش برخی از مراحل شست و شو به صورت دستی و برخی از مراحل آن با کمک دستگاه های نیمه اتوماتیک می شود. از جمله این مراحل فرچه زدن یا شلاق زدن فرش می‌باشد که تمامی مراحل با استفاده از ابزارهای مختلف و با کمک کارگران صورت می گیرد.

شست و شوی تمام اتوماتیک در خدمات قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

در این روش شست و شو همه مراحل شستن قالی توسط دستگاه‌های خودکار و تمام اتوماتیک انجام می‌شود و تنها جابجایی فرش‌ها، توسط کارکنان این مرکز انجام می شود. در انتهای کار نیز فرش به صورت لوله شده و آب گیری شده از دستگاه مکانیزه خارج می گردد. بعد از خشک شدن آن در گرمخانه قالیشویی گل ابریشم، اتو و کاور شده و در نهایت به مشتری تحویل داده می‌شود.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در شیخ بهایی

 

قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

شماره تماس : 1709

نحوه سفارش گذاری و زمان جمع آوری فرش ها در قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

مرکز بزرگ قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران که تمامی خدمات شستشو که شامل شستشوی فرش دستباف و شستشوی موکت، رفوع و ترمیم… را انجام میدهد، دارای خط تلفن و یک سایت برای سفارش گذاری آنلاین می‌باشد و همواره آماده ی ارائه مشاوره‌های تلفنی پیش از سفارش به شما عزیزان میباشند.

به طور قطع زمان جمع آوری سفارش اهمیت بالایی داشته و قالیشویی آنلاینی که بتواند زودتر ارائه سرویس دهد ، از سمت مشتری انتخاب خواهد شد. از این رو در قالیشویی گل ابریشم با سازماندهی و برنامه ریزی منسجم، بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در غرب تهران

قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران و بکار گرفتن فناوری نوین در نحوه شستشوی فرش‌ها

از ویژگی های قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران داشتن انواع تجهیزات به روز برای شستشو فرش و موکت  می‌باشد. با توجه به اینکه امروزه انواع دستگاه‌ها برای شستن ، آبگیری و خشک کردن فرش تولید شده است که هم از نظر بهداشتی و هم از نظر سرعت عمل در مقایسه با روش سنتی بسیار بهتر می‌باشند.

در قالیشویی گل ابریشم، تمام مراحل شستشو با استفاده از تجهیزات به روز و مکانیکی انجام می‌پذیرد که این خود ویژگی منحصر به فردی می‌باشد که در بزرگترین قالیشویی‌های تهران ارائه می‌شود.

کنترل کیفی در قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

در همه کارگاه ها و کارخانه‌ها یک بخش به نام کنترل کیفیت وجود دارد که وظیفه‌اش این است که بر محصولات و یا خدمات ارائه شده نظارت داشته باشد، تا مطمئن شوند که فرایند انجام کار دچار مشکل نبوده و در بهترین کیفیت ارائه می‌شود.

قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران نیز متخصص‌هایی برای رسیدگی به این بخش دارد که تمامی فرش و قالی‌های شسته شده را مورد بررسی قرار خواهد داد تا به بهترین نحو شسته شده باشند و در صورت تأیید شدن، آن ها را به بخش بسته بندی و ارسال  برای مشتری منتقل میکنند.

سرعت تحویل فرش‌ها در قالیشویی گل ابریشم

زمان برای هر فردی مهم ترین پارامتر در کنار کیفیت شستشو فرش می‌باشد، از این رو ما در گل ابریشم در کوتاه ترین مدت زمان ممکن قالی‌ها را شسته و تحویل خواهیم. برای یافتن یک قالیشویی معتبر حتما به این مقوله توجه نمایید تا برنامه‌هایتان به علت دیر رسیدن فرش‌ها بهم نخورند.

بیشتر بخوانید : قالیشویی در لواسانات

قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران و شست و شو فرش با توجه به ابعاد آن

امروزه شست و شوی انواع قالی در مراکز مختلف به صورت متری و بر اساس ابعاد آنها محاسبه می‌شود، همچنین اتحادیه قالیشویان هر شش ماه قیمت مصوب و رسمی را در اختیار مراکز مختلف که معتبر هستند، قرار می‌دهد که در این صورت همه آن‌ها موظف به رعایت نرخ آن می‌باشند. ضمن اینکه در مواردی یک مبلغ به عنوان هزینه توافقی وجود دارد که باعث می‌شود تا قیمت درج شده در آگهی سایت با قیمت واقعی صورتحساب متفاوت باشد.

به طور کلی هزینه مصوب شست و شوی فرش در قالیشویی‌ها از سوی اتحادیه مشخص شده و تنها برای شستشوی فرش‌های نفیس و تابلو فرش احتیاج به هزینه و خدمات خاص و اضافی است که در این صورت همه چیز توافقی می‌باشد و به مصوبه دیگری بستگی ندارد، بنابراین لازم است در این موارد احتیاط و دقت کافی به خرج دهید.

اعلاشویی  و مراحل آن در قالیشویی گل ابریشم

اعلاشویی فرش به بهترین و باکیفیت ترین نوع خدماتی که قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران در زمینه شستشوی فرش و قالی  ارائه می دهد، گفته می‌شود که  نام دیگر این نوع سشتشو به شستشوی درجه یک در لکه برداری معروف می‌باشد.

امکان دارد برای این کار از برخی دستگاه‌های مخصوص برای شستشوی فرش استفاده شود. در واقع مراحل اعلاشویی به گونه‌ای می‌باشد که رفع هر لکه بدون هیچ گونه آسیب رسیدن به بافت و رنگ فرش صورت می‌پذیرد. همچنین دراین روش از ثبیت کننده‌های رنگ برای قالی‌های دستباف جهت جلوگیری از قاطی شدن رنگ الیاف استفاده می‌شود.

 

قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

شماره تماس : 1709

تفاوت بارز اعلاشویی و شستشوی معمولی قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

 • در اعلاشویی حداقل هر فرش یا قالی دوبار شسته می‌شود ما در شستشوی معمولی این عمل یکبار صورت می پذیرد.
 • تفاوت مهم دیگر در این روش نوع شوینده‌های مصرفی می‌باشد که استفاده از شامپو های استاندارد در هر نوع شستشو ملاک است اما در اعلاشویی از نرم کننده‌های مخصوص برای بازگرداندن نرمی فرش استفاده می‌کنند.
 • همچنین در پایان کار شستشو جهت زیبایی فرش و قالی، ریشه های آن را با استفاده از مواد سفیدشویی به طور کامل شسته می‌شوند.

چه نوع فرش‌هایی نیاز به اعلاشویی دارند؟

 • فرش و قالی‌هایی که امکان دارد، بسیار آلوده باشند.
 • فرش و موکت‌هایی که چندین سال مورد شستشو قرار نگرفته اند.
 • فرش و قالی‌های ابریشمی که با رنگ‌های روشن باید به صورت اختصاصی مورد شستشو قرار بگیرند.
 • فرش‌های بسیار قدیمی یا دستی که امکان ترکیب رنگ های آن وجود دارد.
 • فرش هایی که جنسشان از اکرولیک است.

البته اگر که یک فرش این شرایط را نداشته باشد نیز مطابق درخواست مشتری می تواند مورد اعلاشویی قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران قرار بگیرد.

مزایای استفاده از خدمات قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران چیست؟

 • امکان ثبت سفارش جهت شستشوی هر نوعی از قالی از جمله: فرش ماشینی، دستباف و تابلو فرش
 • دریافت خدماتی چون ریشه زنی و شیرازه فرش
 • دریافت خدمات خاص شست و شو همچون بیدزدایی و یا خدمات ضدعفونی کننده فرش‌ها
 • دریافت خدمات چون اعلاشویی با توجه به شرایط فرش یا قالی
 • انتقال قالی به قالیشویی در کمترین روز کاری بعد از ثبت و توافق
 • شستشوی فرش‌ها و ارسال آن‌ها در کمترین زمان ممکن با بسته بندی و کاورهای مرتب
 • امکان ارتباط با قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران برای هماهنگی بهتر دریافت فرش‌ها در روز تحویل کار

قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

به این نکته توجه نمایید که یک قالیشویی نمونه باید از تیمی منجسم و پاسخگو برای پشتیبانی و رسیدگی به امور مشتریان بهره‌مند باشد، بنابراین پاسخگویی به سوالات پیش از ثبت سفارش در قالیشویی و پیگیری‌های پس از آن از جمله نکاتی می‌باشد که در هنگام انتخاب قالیشویی باید مدنظر قرار دهید.

قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر در راستای قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران می‌توانید با ما تماس بگیرید تا با توجه به شرایط قالی شما تمامی نکات را برایتان شرح دهیم.

شماره تماس : 1709