شستشوی مبلمان و خوشخواب در قالیشویی گل ابریشم

خلاصه

در این مقاله قالیشویی گل ابریشم از تجربیات خود برای شستشوی مبلمان و خوشخواب نکاتی را برای شما ارائه می دهد. تمیز کردن مبلمان نه تنها باعث جذابیت بیشتر مبل می شود ، بلکه طول عمر آن را به شکل بی اندازه طولانی می کند.

شستشوی مبلمان و خوشخواب

در این مقاله قالیشویی گل ابریشم از تجربیات خود برای شستشوی مبلمان و خوشخواب نکاتی را برای شما ارائه می دهد. تمیز کردن مبلمان نه تنها باعث جذابیت بیشتر مبل می شود ، بلکه طول عمر آن را به شکل بی اندازه طولانی می کند. در حالی که تمیز کردن مبلمان یک خانه می تواند به راحتی توسط یک شرکت بزرگ قالیشویی انجام شود و، نیازی نیست خود را به دردسر بیاندازید. در بیشتر موارد ، گرد و غبار به شکل مرتبی با استفاده از ماشین های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک انجام می شود.

روش های شستشوی مبلمان و خوشخواب

اینکه به طور مرتب مبلمان را جارو کنید شاید ساده ترین قسمت تمیز کردن مبلمان است. برای تمیز کردن ترک ها و شکاف مبلمان و بین کوسن ها و مناطقی که بازوهای یک مبل با قسمت پشتی قرار دارد ، بیشتر تلاش کنید در قالیشویی ها از مواد خاص و ماشین های مکانیزه برای شستن این قسمت ها استفاده می شود. چگالی فیبر مبلمان میکروفیبر باعث می شود که آنها در برابر لکه مقاوم باشند و باعث می شود اکثر خاک و مواد زائد به راحتی سست شوند. پس بهتر است بیشتر مبلمان ها به طور معمول مسواک زده شوند.

از مایع های تمیز کننده برای شستشوی مبلمان و خوشخواب استفاده کنید

از مایع ها و مواد شستشویی استفاده کنید که به مبل شما آسیب نرسانند و یا باعث خشکی ان نشوند یک بطری اسپری را با آب پر کنید ، سپس چند قطره مواد شوینده ظرف را اضافه کنید ، مایع و نه پودر، اگر نمی توانید به درستی این کار را انجام دهید خودتان را خسته نکنید به راحتی با یک قالیشویی تماس گرفته و بهترین مایع های خارجی و بدون ضرر را انها در اختیار دارند بنابراین شستشوی مبلمان و خوشخواب را با تجربه زیادی که دارند به بهترین نحو انجام می دهند. می توانید از جوش شیرین و سرکه نیز استفاده کنید.

مخلوط مواد شوینده را در یک نقطه ناچیز آزمایش کنید

یک اسفنج را درون مخلوط مواد شوینده فرو کنید و مقداری از آن را روی قسمت پشتی یا زیرین مبلمان و خوشخواب بمالید – جایی که احتمالاً دیده نمی شود. محل را با پارچه خشک کنید و سپس بگذارید هوا کاملاً خشک شود. در صورت بروز هرگونه تغییر رنگ ، از مخلوط مواد شوینده استفاده نکنید. در عوض در نظر بگیرید که مبلمان و خوشخواب به صورت حرفه ای باید تمیز شود، پس اگر بتوانید این کار را به یک حرفه ای بسپارید خیال خودتان راحتتر می شود.

لکه ها را با یک اسفنج مرطوب کنید

از اسفنج برای شستشوی مبلمان و خوشخواب خود استفاده کنید ، و هنگام کار ، آنها را با پارچه خشک کنید. به مواد شوینده اجازه دهید چند دقیقه روی هر لکه یا لکه های سخت بنشیند و نفوذ کند.

احتمال دارد مبلمان شما در آینده به سرعت لکه دار می شود

بهترین راه برای جلوگیری از جلسات پشت سر هم تمیز کردن در آینده این است که سریعاً هنگام بروز لکه ها عمل کنید ، قبل از لکه دار شدن بیش از حد آنها را از بین ببرید. همیشه مایعات را بر خلاف نظم شستشو مالش دهید. حرکت نیرومند می تواند در این مرحله مایع را بیشتر وارد مبلمان کند ، بنابراین هدف این است که تا آنجا که ممکن است مایع را جذب کند تا قبل از اینکه خیس شود لکه از بین برود.

خطر آسیب رساندن به مبلمان را کاهش دهید

هنگام جارو کردن مبلمان ، از اتصالات برس نرم استفاده کنید تا خطر آسیب دیدن به آن محدود شود. جاروبرقی منظم مبلمان شما را تمیز می کند. کوسن ها را بردارید تا اطمینان حاصل کنید که می توانید به هر قسمتی از مبلمان و خوشخواب خود راه پیدا کنید و همه قسمت ها را به شکل درستی تمیز کنید.

برای تمیز کردن خاک و لکه های جزئی از صابون و آب خنک استفاده کنید

حدود 1 تا 2 قاشق غذاخوری (15 تا 30 میلی لیتر) مواد شوینده را در یک سطل کوچک آب گرم مخلوط کنید. سپس ، یک پارچه تمیز را در آب صابون فرو کنید و آنرا بپیچانید تا پارچه فقط مرطوب باشد. بعد ، قسمتهای کثیف مبلمان خود را پاک کنید. در آخر ، مبلمان را با یک پارچه تمیز خشک کنید. همیشه با بهترین محلول تمیز کردن شروع کنید ، سپس در صورت باقی ماندن خاک یا لکه از پاک کننده قوی تر استفاده کنید. اگر صابون کار نمی کند ، می توانید از سرکه استفاده کنید.

شستشوی مبلمان و خوشخواب توسط قالی شویی گل ابریشم

تمامی مواردی که در بالا به آنها اشاره شد توسط کارکنان با تجربه شستشوی مبلمان و خوشخواب گل ابریشم ارائه شده است. این افراد روزانه کار می کند و با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و استفاده از مواد خارجی شستشوی مبلمان و خوشخواب شما را به راحتی در منزل شما انجام می دهند