قالیشویی گل ابریشم شمیرانات

شستشوی فرش دستباف را در قالیشویی گل ابریشم تجربه کنید

شستشوی فرش دستباف:

در این مقاله ابتدا به تعریفی کوتاه از فرش دستباف می پردازیم سپس به چگونگی انجام شستشوی فرش دستباف خواهیم پرداخت.

اندازه

فرش بزرگتر زمان بیشتری را برای بافندگی می برد که باعث گران تر شدن آن نیز می شود.

رنگ

در ترکیب رنگها در فرش خوب عمل می شود اینکه از چه نوع رنگی استفاده شود هنر دست را به زیبایی نشان خواهد داد. اگر رنگ های طبیعی به خوبی هماهنگ شوند ، این به فرش قیمت بالاتری می بخشد.

سبک فرش دستباف

در مورد فرش صنایع دستی و کیفیت مواد موجود در یک فرش ایرانی در مقایسه با فرش هندوستان تفاوت های زیادی وجود دارد. و همچنین شرایط بین کارگاه تولید فرش ساخته شده توسط عشایر نیز تفاوت هایی وجود دارد. این موارد در مورد شستشوی فرش دستباف تاثیر انچنانی نخواهد داشت.

تجربه های قالیشویان برای شستشوی فرش دستباف:

به طور معمول ، اولین چیزی که باید هنگام تمیز کردن فرش به خاطر بسپارید این است که باید بدانید این فرش دستباف است یا ماشینی زیرا الیاف هر کدام با همدیگر متفاوت است: اگر یک فرش بد رنگ شده ، آسیب دیده یا خاک گرفته باشد ، اگر توسط اهالی منزل شما زیاد مورد استفاده قرار گرفته باشد ، اگر رنگ ها محو شده اند ، یا حفره های شکافی وجود دارد که نشان می دهد قبلاً قالیچه تعمیر شده است نیاز به این دارد به شکل دقیقی شسته شود بنابراین باید از دستگاه های مکانیزه برای شستن فرش های دستباف قیمتی و استفاده کنید پس باید آنها را به قالیشویان بسپارید زیرا آنها می دانند از چه نوع مواد شستشویی باید برای الیاف فرش دستباف استفاده کرد.

قالیچه های قدیمی و آنتیک برای همه افراد از اهمیت زیادی برخوردارند زیرا آنها تنها یک فرش معمولی نیستند بلکه خاطرات را برای شما یاداور می کنند بنابراین شستن آنها باید به دست حرفه ای ها باشد. قالیشویی گل ابریشم با تضمینی که به شما می دهد این کار شستشوی فرش دستباف را برای شما انجام می دهد. در اینجا اطلاعات واقعی در مورد تمیز کردن فرش های شما توسط متخصصان وجود دارد.

شستشوی فرش دستباف به روش ساده:

یک روش ساده برای شستشوی فرش دستباف و حفظ آن در بهترین حالت ، شستن در طول هفته است.باید مواظب باشید و یک کار دقیق را انجام دهید می توانید ابتدا از جاروبرقی استفاده کنید و درون الیاف فرش دستباف خو را از گرد و غبار کاملا پاک کنید و سپس شروع به شستن کنید، می توانید فرش را بر روی حصار قرار داده و خاک آن را بگیرید و محکم بر روی ان ضربه بزنید این موارد از تجربیات قالیشویان است اما باز هم بیشتر توصیه می شود از فرش نفیس خود مراقبت کنید و آن را به دست یک حرفه ای بسپارید. انها به تار و پود فرش فشار نمی اورند و باعث نمی شوند بر اثر شستشوی زیاد پوسیده شوند. کارشناسان حرفه ای شستشوی فرش دستباف با تجربیاتی که دارند می دانند باید از چه نوع ماده ای برای چه فرشی استفاده کنند.

خدمات شستشوی فرش دستباف در قالیشویی گل ابریشم:

ابتدا به شما بگویم که یک فرش دستباف دارای تارو پود های زیادی است که از مشخصه اصلی است نوع فرش است و به همین دلیل شستشوی فرش دستباف را کمی سخت خواهد کرد. فرش دستباف دارای پرز است و در شستشوی فرش دستباف باید پرزها کاملا تمیز شوند زیرا در صورت خاک گرفتگی حشره بید درون انها نفوذ می کند.

در این نوع قالی ها پرزها به دور تارها گره داده شده اند و این خود باعث می شود در منزل نتوان به خوبی این نوع فرش را شست. پس قالیشویی گل ابریشم در اینجا در خدمت شما است. مکانیزه بودن این قالیشویی شما را متعجب می کند، انقدر که شستشوی فرش دستباف توسط کارکنان این قالیشویی به راحتی انجام می شود زیرا هم از دستگاه و هم از نیروی انسانی استفاده می شود. استفاده از بهترین مواد شوینده خارجی که بافت فرش را محافظت کرده و الیاف فرش را به خوبی حفظ می کند. شعار این قالیشویی داشتن کیفیت مواد برای حفظ اصل تار و پود فرش است. بنابرین هیچ نگرانی به خود راه ندهید و با قالیشویی گل ابریشم در هر نقطه از تهران که هستید تماس گرفته و شستشوی فرش دستباف خود را به ما بسپارید.

چرا قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران بهترین است؟

خدمات شستشوی فرش در قالیشویی گل ابریشم غرب تهران شامل فرش شستن به خصوص شستشوی فرش دستباف، لکه برداری، رفوگری و ریشه بافی است. شستشوی قالیچه های نفیس و شستشوی فرش دستباف در تهران بخشی از خدمات و سرویس های کامل در مناطق غرب تهران است.

همه سفارش های ثبت شده در قالیشویی گل ابریشم در غرب تهران توسط دستگاه قالیشویی تمام اتوماتیک و مکانیزه انجام می شود. قالیشویی گل ابریشم مکانیزه و دیگر به روش های سنتی کار نمی کند. هم چنین این قالیشویی برای شستشوی فرش دستباف از افراد مجرب و حرفه ای و با تجربه استفاده می کند.

همچنین مطالعه کنید: