قالیشویی گل ابریشم شمیرانات

ترمیم پارگی و پوسیدگی فرش در قالیشویی گل ابریشم

خلاصه

فرش های ماشینی و قدیمی بر اثر بسیاری از مواردی مانند سوختن و یا کهنه شدن و پا خوردن زیاد و موارد دیگر پوسیده می شوند. آنها آسیب می بینند و اولین کاری که باید انجام داد ترمیم پارگی و پوسیدگی فرش است که معمولا کارخانه های قالیشویی این کار را به خوبی انجام می دهند.

ترمیم پارگی و پوسیدگی فرش

فرش های ماشینی و قدیمی بر اثر بسیاری از مواردی مانند سوختن و یا کهنه شدن و پا خوردن زیاد و موارد دیگر پوسیده می شوند. آنها آسیب می بینند و اولین کاری که باید انجام داد ترمیم پارگی و پوسیدگی فرش است که معمولا کارخانه های قالیشویی این کار را به خوبی انجام می دهند. یکی از بدترین شرایطی که می تواند در فرش رخ دهد خشک شدن و سپس پاره شدن آن است. قالب خشک فرش، کپک و پوسیدگی خشک حتی توسط قارچهای خاص ایجاد می شود این در صورتی است که فرش در جای مرطوبی پهن شده باشد که زیر فرش با مشکل ایجاد می شود و به سرعت باعث پوسیدگی و سپس پاره شدن فرش می شود اما جای هیچ نگرانی است قالیشویی گل ابریشم تبحر زیادی از این بایت دارد و به شما در این مورد کمک خواهد کرد.

وقتی در یک فرش با پوسیدگی مواجه می شود شاید احساس ناامیدی کنید که دیگر فرش مورد علاقه شما به شکل اولیه خود در نمی اید اما اینگونه نیست وقتی به یک قالیشویی معتبر این امر را بسپارید انگار که دوباره فرش خود را تازه خریداری کرده اید. ترمیم پارگی و پوسیدگی فرش در میان الیاف فرش انجام می شود و هر نوع فرشی قابل ترمیم است، فرش های ابریشمی و ار جنس الیاف پنبه و یا فرش هایی که قدیمی و دست باف هستند.

چرا فرش ها پاره و پوسیده می شوند؟

علت از بین رفتن فیبر در فرش، افراط در رطوبت بیش از حد، یا خیلی کمی است.آسیب ناشی از شستن زیاد فرش با آب و رطوبت ویا برخی فرش های پشمی که دارای رویه های پلاستیکی هستند و رطوبت را بیشتر در خود جذب می کن این باعث می شود که فرش به مرور زمان خراب شده و پوسیده شود.

گاهی نیز بر روی فرش موادی ریخته می شود که باعث می شود فرش در یک قسمتی پوسیده شود و یا ظرفی داغ را بر روی فرش قرار می دهید و این نیز باعث می شود فرش پاره و سوخته شود. در برخی موارد نیز فرش به مرور زمان کهنه شده است و پوسیده می شود. به هر حال فرشی که پوسیده می شود نیاز به ترمیم پارگی و پوسیدگی دارد تا بتواند زمان زیاد دیگری را با شما سپری کند. برخی از افراد علاقه زیادی به فرشی خاص دارند و آنها در صورت مشکل پیدا کردن بسیار ناراحت می شون اما باید این موضوع را برای شما تکرار کنم که قالیشویان دارای رفوگرانی هستند که زبده و حرفه ای و عالی عمل می کنند و هر نوع مشکل فرش را برای شما حل خواهند کرد.

علت دیگر از بین رفتن فرش، استفاده از مواد شیمیایی سفید کننده (مانند سفید کننده ها و پراکسیدها) است. به خصوص این موضوع را در حاشیه های فرش های پنبه ای مشاهده می شود که به دلیل عدم استحکام فیبر ناشی از این آسیب شیمیایی الیاف فرش ها کاملا از بین رفته و یا تخریب می شوند. مواد شیمیایی که برای شستن فرش استفاده می شود باید بسیار معتبر و موادی باشد که به فرش آسیب نرسانند.

قالیشویی گل ابریشم و ترمیم پارگی و پوسیدگی فرش

قالیشویی گل ابریشم در تمامی نقاط شهر تهران به شما کمک خواهد کرد که در مدت کوتاهی نگرانی شما درباره فرش مود علاقه تان رفع شود. این قالیشویی برای رفع و ترمیم پارگی و پوسیدگی فرش از کارشناسان فرش استفاده می کند و ابتدا بعد از تشخیص نوع فرش به شکلی عمل می کند که به الیاف فرش آسیبی نرسد. این قالیشویی قدمت زیادی داشته بنابراین کارکنانی که به عنوان استاد در این قالیشویی گل ابریشم کار می کند بسیار با تجربه بوده و غلاوه بر این از دستگاه های مکانیزه ای استفاده می کنند که به راحتی انواع خدمات را در اسرع وقت به شما تحویل دهند. پس ترمیم پارگی و پوسیدگی فرش توسط حرفه ای هایی انجام می شود که سالها تجربه را در دستان خود دارند و می توانند فرش نفیس شما را به حالت اولیه خود دراورند به شکلی که اصلا جای پارگی ان مشخص نباشد. بنابراین خدمات قالیشویی گل ابریشم بهترین ها را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

خدمات قالیشویی گل ابریشم در مناطق تهران

ترمیم پارگی و پوسیدگی فرش توسط قالی شویی گل ابریشم در تمامی مناطق تهران مانجام می شود. شعبه های تهران غرب و شمیرانات بسیار فعال بوده و افراد این مناطق می توانند به راحتی با این قالیشویی تماس گرفته در اسرع وقت درباره ترمیم پارگی و پوسیدگی فرش اطلاعات لازم را کسب کرده و با کارشناس مربوطه مشورت داشته و سپس با خیال راحت فرش خود را به این قالیشویی تحویل بدهد. بنابراین نگران ترمیم پارگی و پوسیدگی فرش خود نباشید. حرفه ای ها به شما معرفی می شوند و شما با کارشناسان زبردستی سر و کار خواهید داشت که سالهاست به ترمیم پارگی و پوسیدگی فرش می پردارند.

همچنین مطالعه کنید: